Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32+3napos vagyok, mensziszerü...

32+3napos vagyok, mensziszerü görcseim vannak összevissza, lehet ebbol szülés?

Figyelt kérdés
ja és keményedek is sokat de rendszertelenül
2008. dec. 20. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Háát ez nem jó! Szerintem pihenj sokat és szedj magnéziumot! Beszélj a dokival mert a görcs nem jó!

Lehet jóslóid vannak.

2008. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az bizony nem jo. En a tegnap jottem ki a korhazbol es ugyan ezek voltak a tuneteim. perfuziot kaptam meg egy csomo gyogyszert. most a nap 90%at agyban kell toltenem de sajnos meg igy is sokszor kemeny a pocak. en ma toltottem be a 30 hetet, neked azert jobb a dolgod mert idosebb a terhesseged es mar nincs sok a vegeig. csak azt tudom mondani hogy nyomas az orvos hogy nezze meg nem -e kezdtel el tagulni az osszehuzodasoktol aztan pedig sok pihi szulesig.

kitartas, nincs mar sok!

2008. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,nekem ennyi hetesen mikor mondtam a dokinak,hogy valószínű jósló fájásaim vannak,lehurrogott,hogy mit akar még maga szülni?!Tehát nem jó,és szedj magnéziumot-nekem a 37.hétig javasolták,és pihengess is.
2008. dec. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!