Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Frissen borotválva/szőrtelenít...

Frissen borotválva/szőrtelenítve mentetek szülni? Mekkora az a szőr amit nem borotválnak a kórházban?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy nagyon vandál módon borotválnak a szülőszobán, de azért naponta se szeretnék szőrteleníteni. Nálatok hogy volt ez?
2010. szept. 21. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár miliméter még nem zavaró nekik, csak a nagy dzsungel.

1-2 hetes szőrrel még nem csinálnak semmit.

De egyébként lesz időd szőrteleníteni otthon szülés előtt.

2010. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kórháztól is függ. Szent Imrében nem borotválnak, ha nem akarod. Én bent feküdtem szülés előtt 3 hétig, nem volt lehetőségem bent borotválkozni, mégis kutyát nem érdekelte, hogy mi van ott lent.
2010. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Kit érdekel én szülni mentem nem szépségversenyre. Nem szoktam ott szőrteleníteni és szülések előtt eszembe sem jutott.
2010. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem kell minden nap borotválkozni, a vége felé kétszer tettem meg: egyszer a jósló fájások közben, egyszer meg az igaziaknál.....ne úgy képzeld a fájásokat, mind a filmekben, simán el tudsz menni zuhanyozni kórház előtt és ott kb 5 perc alatt elintézed!

Nekem volt negatív tapasztalatom, előtte műtöttek méhen kívülivel és ott műtét előtt, nyugtatóval leborotvált egy fiatal műtősfiú......ki voltam ütve, de emlékszem h csiszaltolta szárazon a borotvát és h ha magamnál lettem volna rettentő kellemetlen lett volna!

2010. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
juj, hát azért kell szőrteleníteni, mert higiéniai okokból fontos, gátmetszés és társai.......nem a dokinak akarsz tetszeni....
2010. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 napos "borostával" mentem szülni, a szülésznő kérdezte, hogy sikerült-e otthon elintézni, vagy nekik kell. Mondtam, hogy 3 napja szedtem le, azt mondta,az tökéletes.:)
2010. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! tényleg nem a szépségverseny miatt akarom én csinálni, hanem a "kaszabolást" megúszandóan :) Még most gyorsan megoldottam inkább, elvileg szombatra vagyok kiírva, de már nagyon közeleg úgy érzem. Mégegyszer köszönöm, jó egészséget és babázást kívánok nektek, remélem lassan gyarapítom a szüléstörténettel rendelkezők számát! :D
2010. szept. 21. 13:19
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

Mivel mindkét szülésem gyors volt egyik alkalommal sem borotváltak...érdekes nem volt higiéniai probléma, meg a gátmetszésben sem zavarta egyik szülész orvosomat sem.

Szóval nem ez a legfontosabb..mert ha zuhanyzol,meg egyébként is mindig tiszta vagy nincs okod aggódni.

2010. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mind a kétszer megcsináltam magamnak előtte egy nappal. Már éreztem, hogy közeledik a szülés, gondoltam inkább megteszem én, mint egy idegen.
2010. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

én bemenetel elött is borotváltam, ennek ellenére simán elöszedték a borotvát! :((( pedig tükörben is megnéztem hogy jó-e...jó a fenekemben nem szedem le a szört mert ott nagyon szúr a borosta. Gondolom ezt szedték le :((

22/L

2010. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!