Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hete szültem, és nemrég...

6 hete szültem, és nemrég észrevettem, hogy nincs a hónaljamon szőr. Azaz borotválkozás után nem nőtt vissza. A hónaljamon egyáltalán nincs, a karomon meg kikopott. A hajam nem hullik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
:) Ezt nagggyon jó, hogy felvetetted, ugyanis nálam is ez a helyzet! Fele annyira nem szőrösödöm, mint szülés előtt! Az "alvázon" például elkezdett kikopni a szőr és ritkább lett. A hajad majd hullani fog, ne aggódj, majd ha a picid 2-3 hónapos lesz, de ne is félj, mert nem fogsz megkopaszodni. Ismereteim szerint attól van, hogy mivel szoptatsz (mertem feltételezni), magasabb az ösztrogénszinted. És emiatt a femininebb gének lesznek túlsúlyban. A szőrösödésért a tesztoszteron a felelős, de ez épp "el van nyomva", nem domináns. :) Úgyhogy próbáljuk meg élvezni. :) 3 hós baba anyukája
2010. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)) Én ugyanerre gondoltam, hogy túlteng bennem a női hormon és ezért történt mindez... remélem nem is nő vissza. Különben nálam is ez a helyzet odalent is, csak ezt nem akartam ide kiírni :D
2010. febr. 27. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a helyzet, a babám 6 hónapos koráig, onnantól fogva sajnos ugyanúgy szőrösödök mint előtte, pedig még mindig szopik a fiam.
2010. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem terhesen nem nőtt a szőröm. Már 15 hónapos a babám, sajnos újra nőnek :( De nem emlékszem, hogy pontosan mikortól, de vagy 6-8 hónapja biztos...
2010. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a lábamon nem nő! :-))

6 hetes baba anyukája

2010. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy nem vagyok egyedül és nem valami mástól (betegségtől) van ez. Már mindenfélét beképzeltem magamnak :D
2010. márc. 1. 12:54
 7/7 A kérdező kommentje:
7 hónapos a Babóm és megint nincsen szőröm... pedig már visszanőtt és a menzeszem is megvolt már 3-szor és most újra nincs. Juhéjjj :)
2010. aug. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!