Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki VIP szobában akar lenni,...

Aki VIP szobában akar lenni, általában sikerül is?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék VIP szobában lenni szülés után, de nem tudom, ez milyen gyakran sikerül azoknak, akik akarják?

Van itt olyan, akinek nem jött össze, mert mind tele volt?


Olvastam régi kérdéseknél, hogy szinte lehetetlen bekerülni oda fogadott orvos nélkül, de olyan már ugye nincs, és érdekelne, ezek után hogy alakultak a dolgok?



2022. szept. 3. 18:17
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk államiba nincs vip szoba. Magánba minden szoba vip de meg van az ára
2022. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
94%

Általában telítettség függvénye a dolog.

Mondjuk nálunk épp nincs rá lehetőség, mert egy közeli kórház szülészete bezárt, és állandó a teltház.

2022. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

#1

Azért a legtöbb megyei kórházéban van (a miénkben is), de ha nem általános, akkor is azoktól szeretnék válaszokat kapni, akiknek van tapasztalatuk állami kórházak VIP szobáiról.


Igen, tudok a magánkórház lehetőségéről, de ugye nem mindegy, hogy 1.5 millió forintos kiadásról van szó, vagy pár tízezerről (vagy akár csak 100 ezer forintról).

Alapvetően igénybe venném az alapellátást, ami a befizetett adóm után jár nekem is, mint minden biztosítottnak, ami pedig ezen felül van, mint a VIP szoba, ahol egyedül lehetek, azt természetesen megfizetem, bármennyibe kerül.

2022. szept. 3. 18:42
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, mennyien szülnek. Nálunk az kapja meg, aki hamarabb megszül, és igényli. Nincs olyan, hogy fogadott orvos.
2022. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes helyi szülésznőt kérdezni, ha van ilyenre lehetőség. Vagy helyi kismamás csoportban.
2022. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
41%
Felénk két megyeszékhelyi kórházból egyikben sincs.
2022. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk van "vip" szoba. De oda az megy akit épp tesznek. Nem lehet fizetni érte. Én pl 2x szültem. Elsőre megtettem volna mindent érte, mégis egy 4ágyasba kerültem. 2.szülésnél pedig rákészültem h úgyis 4agyasba kerülök aztán a vip-be tettek. Pedig nem kértem
2022. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
92%
4 szülésből 1-nél sikerült elcsípni a vip szobát. 2020 márciusa óta pedig időszakosan covidos kismamáknak tartják szabadon. (Győr)
2022. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
87%

Melyik kórházról van szó?


A debreceni klinikán pl. nincs már rá lehetőség.

2022. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Az én esetemben Szombathely. Vagy Zalaegerszeg esetleg.
2022. szept. 3. 20:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!