Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez okozhat problémát?

Ez okozhat problémát?

Figyelt kérdés

Ez a 3. Terhességem, az első kettőnél nem volt ilyen. Nyilván majd az orvosomat is megkérdezem róla, de addig is, hátha volt ilyen másnál is.

Most voltam a 12 hetes uh-n. Ott a méhlepényre azt írták, hogy normál helyen történ a placentáció, hátsó falon, mélyen tapad, viszont az alsó része fedi a méhszájat. Korábban olvastam is, meg hallottam is, ha a méhlepény fedi a méhszájat, akkor az okozhat gondot, pl, hogy nem lehet természetes szülés. Nos én ebbe nem igazán ástam magam bele eddig (mert ugye az első 2 terhességnél nem volt ilyen) , így nincsenek is teljes információim.

Szóval ez, hogy az alsó része fedi csak a méhszájat ez mennyire okoz problémát? Kinek volt még így? Így hogy alakult a szülés?



2022. okt. 7. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még rengeteg ideje van feljebb menni, így a szülésben nem fog problémát okozni.

Ha eddig nem okozott vérzést, nem biztos, hogy később fog.

2022. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

90%ban ahogy nő a méhed úgy fog feljebb kerülni és már nem fogja fedni!jelen pillanatban ez nem okoz neked gondot. Nekem elől és mélyen tapad a doki nem tiltott el semmitő max szex óvatosabban. Élhetem az életemet igy is!

Tuti ,hogy le leszek pontozva mert jönnek a hiénák hogy ennél veszélyesebb nincs és csak feküdni szabad!!

Nem kell megijedni ha eddig se okozott gondot most sem fog!

2022. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha így lenne akkor az orvos mondta volna, de majd ha legközelebb mész akkor kérdezd meg!:)
2022. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fedte a 12. héten, a 20. héten már hátsó falon volt, tökéletes helyen, azóta is ott van (40+2 napos vagyok). Nem okozott semmi problémát. :)
2022. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!