Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben hüvelygomba...

Szülés közben hüvelygomba okozhat problémát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
IGEN!!!!
2011. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen.De ezért csinálnak 36-37 ik héten kenet vételt,és ha van akkor kapsz antibiotikumot,és szülés után a baba is,ha fenn áll még a fertőzés.Meg attól is függ,hogy milyen fertőzés,mert minden baci mást okoz.Van ami szemgyulladást okozhat a babának,de van olyan is ami a sárgaságot nyújtja meg.
2011. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Ezt komolyan irtad, kedves utolso? Minek adsz tanacsot, ha nem ertesz hozza, nem kotoskodeskepp... A huvelygombara miota adnak antibiotikumot??? Valoban van a 36. het kornyeken kenetvetel, streptococcust neznek, ha van, akkor valoban antibiotikum. Nagyon veszelyes.

A gomba nem az, hacsak nem nagyon durvan van elszaporodva, ami.azt jelenti, hogy szinte az egesz szervezetet tamadja meg, nem terhessegi tunetkent jott elo, hanem mar regota jelen van, stb.

A sima huvelygomba nem okoz gondot a szulesnel. De teny es valo, jobb kikezelni. Ami nem sikerul mindig, mert visszater, a terhesseg egyik tunetekent.

2011. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A bakterialis fertozes mas es a gomba is mas, mindketto okoz folyast. Bakterialis fertozesbol rengeteg van es valoban a legtobb veszelyes lehet a szulesre es a babara nezve. A gomba nem. Ha az lenne, akkor indokolt lenne ilyenkor a csaszar, de nem az.
2011. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

22 : 23 as

mit fújgatod le az embert?


ő is ugyanolyan hasznos válaszokat adott mint te...

2011. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen? Ha valaki gombara antibiotikumot szed, akkor az nem, hogy eltunik, de meg jobban elszaporodik. Ugyanis, ha valakinek antibiotikumot szed, akkor szoktak felirni hozza vagy utana gombaelleni gyogyszert, ugyanis az antibiotikum elohozhatja. Eleg hasznos tanacs, elnezest, hogy elmagyaraztam, hogy is van valojaban.
2011. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A lényeg, hogy a végére kiderüljön :-)

Így egymástól is tanulunk.

2011. máj. 11. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem olyan nagyon gombás az egész hüvelyem egész terhesség alatt, hogy lehetetlen kikezelni. Már mindent megpróbáltunk a dokimmal, és semmi. Hatalmas darabokban jön ki belőlem ilyen zöldes váladék, amikor hüvelyöblítést csinálok. Soha nem tapasztaltam még ilyet, és semmi nem mulasztja el. De ettől még természetesen fogok szülni!
2011. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jól van, köszönöm.

Úgy tűnik vaklárma volt.. egy napig volt gyanús.

Már bármelyik percben szülhetek, ezért ijedtem meg.

Vettem Canestent is, de így nem kezdtem el a kezelést. Pénteken megkérdezem a dokit, szerinte gomba-e (ha még egyben leszünk).

:-)

2011. máj. 12. 08:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó hozzászóló! Nagyon nagy valószínűséggel a zöldes váladék nem gomba. Valószínűleg bakteriális vaginózis, aminek a fő okozója a gardnerella. Ez egy olyan baci, ami minden nő szervezetében benne van, mint a gomba is, és akkor szaporodik el és okoz gondot, ha legyengül az immunrendszer. Hogyha gondolod, említsd meg a dokidnak ezt, hogy küldje el a kenetedet, és erre a bacira is nézesse meg, ne csak a gombára. Lehet, egyébként mindkettő is, mondjuk, ritkán vannak párban, de megeshet. A bakteriális fertőzésre antibiotikumot fognak kiírni valószínűleg. Persze, a helyedben megnézetném más fertőzésre is, mert lehet akármelyik igazából. A gomba nem szokott zöldes lenni és ezt alá is támasztja az, hogy nem hat nálad a gomba elleni kezelés.
2011. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!