Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok! Ez most gyomorrontás,...

Csajok! Ez most gyomorrontás, vagy lassan szülünk? Esetleg van valami virus?

Figyelt kérdés

3-4 napja fel vagyok fujodva, és nagyon sokat pukizok. Ma reggel rámjött cifra f.sás, és emellett igen erős hányingerem is van!

Tudom nem vagytok orvosok, de sokat olvasom hogy megy a hasa az embernek mielőtt megy szülni. Most ez az vagy kaptam egy jó kis gyomorrontást? ÉS ha kaptam akkor nincs veszélyben a babó?

37 hetesek vagyunk


2010. szept. 27. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem: Könnyű szülést!!!
2010. szept. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...azért igyál normaflore-t...nekem csak hasmenésem volt egy hétig szülés előtt...
2010. szept. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meglesz a babó...nekem is hasmenésem volt egész nap szülés előtt...majd írj,hogy mi a helyzet.
2010. szept. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem majd 1 hetig volt hanyingerem enyhe hasmenesem szules elott.
2010. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem gyomorrontás gyanus, mert már hánytam is...! Meg mozognak a beleim...:(

Mindenesetre ha az lehet babónak baja???

2010. szept. 27. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Rengetegen vannak most benne hányós-fosós vírusban, ettől függetlenül lehet a szülés jele is, de ne zárd ki a másik lehetőséget sem, mert ha vírus, akkor orvost kell megkérdezned, lehet, hogy kezelni kell.

Könnyű szülést:)

2010. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most van valami hányásos vírus, én is épp benne vagyok.
2010. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!