Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez, vírus, esetleg...

Mi lehet ez, vírus, esetleg gyomorrontás?

Figyelt kérdés
Tegnap nem ettem semmi különöset, nem is sokat, ma meg már azóta rosszul voltam, hányingerem volt, mióta felkeltem. Gondoltam, úgyis elmúlik, nem törődtem vele. De nem múlt el, még suliban sem. A rosszullét miatt nem ettem semmit, aztán a 6. óra felé kimentem hányni. Gondolhatnám, hogy gyomorrontás, de csak epe jött. Ez vírus, vagy mi?
2011. jan. 19. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát neked is ku.rva nagy eszed van...Ahelyett, hogy ide írogatsz simán elmehetnél orvoshoz...agylény...
2011. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát képzeld k***a sok eszem van. Ahelyett, hogy elmegyek orvoshoz a város másik felébe, igen, ide írogatok. Ezt mondhatnád a többi 100 kérdezőnek is amúgy.
2011. jan. 19. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy orvoshoz kell menni, mert mi nem vagyunk azok...
2011. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok beteg, és köszi a normális hangnemű választ.
2011. jan. 20. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindhárom válaszoló én vagyok :DD
2011. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!