Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet-e állami kórházban...

Lehet-e állami kórházban császárral szülni, ha megbeszéled a dokival, hogy Kitalál valami indokot pénzért?

Figyelt kérdés
Különben lehetne természetes, mert semmi komplikáció sincs.

2022. okt. 9. 20:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Az orvosok nem fogadhatnak el pénzt mert ki is rughatják őket! Régebben könnyebben elfogadták de manapság már nem nagyon merik!
2022. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem is lehet orvost valasztani. Annal szülsz aki ügyeletes.
2022. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Úgy tudom lehet kérni pszichiátriai papírt, hogy mentális állapot miatt indokolt a császár.

Azt nem tudom, hogy hogyan miként, de biztos első körben kell kérni időpontot a pszichiátriára.

Onnan eligazítanak.

2022. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%

Igen, lehet állami kórházban császárral szülni. Sőt annál a dokinál természetesen akivel ezt lezsíroztad.

Program császárra fog kiírni ,aznapra amikor ő pont ügyeletben lesz bent.

Indok persze kell. Hogy miért nem mehet természetes úton. De ez mind már csak pénz kérdése..

2022. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
Lehet igen, én februárban szültem így
2022. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

Hivatalosan nem lehet csak indokolt esetben (túl nagy baba, magas komplikáció, nem tágulsz, stb)

és pénzt “nem’’ lehet adni, (de úgy tudom aki akarja megoldja hogy lehessen) illetve fogadott orvos nincs. (Max “választasz” és megbeszélitek, hogy mikor ügyel akkor mész és ha lehet megindítja a szülést.)

De gondolom ha olyan az orvos biztos van kiskapu…

De ezt érdemes átgondolni, hogy megéri-e.

Pár óra szenvedés vagy inkább több nap ?!

Plussz szerintem ha valaki gyereket vállal, akkor vállalja a velejáróját.

De ezt neked kell tudnod.

2022. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet orvost választani, ráadásul az orvosok sem hülyék, hogy a mostani szabályok mellett reckírozzanak. Nem tudhatja a doki, hogy amikor pénzt ajánlasz neki, akkor azt valóban komolyan gondolod, vagy csak egy beépített beteg vagy, akivel tesztelik őt. Ha mindenáron császárt akarsz, akkor menj el magánba, ahol dokit is tudsz mellé választani.
2022. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

"Pár óra szenvedés vagy inkább több nap ?!"


Nem törvényszerű, hogy természetes szülés esetén szinte alig szenvedsz, császárral meg majd életed végéig.

Nekem.volt mindkettő, pont fordítva volt, mint ahogyan írod.

Engedd már meg egy felnőtt nőnek, hogy saját maga döntsön a teste felől.

2022. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Sok nőnek fogalma nincs ,hogy a császár nem a könnyebb út, sőt. Egy életen át hordozod a nyomát és soha nem lesz már semmi a régi, hiszen 9 réteget vágnak át, ez egy nagy hasi műtét. Sajnálatos, hogy vannak olyan orvosok, akik pénzért megteszik. Mondom ezt 2 indokolt császárral a hátam mögött. Soha nem választottam volna ezt ha lett volna rá lehetőségem.
2022. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%

Ehh 8# mivan veled nem pihented ki magad ?!😂

9# hagyd rá, jobban tudja! Biztos túl van már rengeteg császáron meg ezek szerint természetes szülésen is 😂

2022. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!