Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet-e állami kórházban...

Lehet-e állami kórházban császárral szülni, ha megbeszéled a dokival, hogy Kitalál valami indokot pénzért?

Figyelt kérdés
Különben lehetne természetes, mert semmi komplikáció sincs.

2022. okt. 9. 20:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

De hogy jön ide a laparoszkópia????


Azzal nem fogják kivarázsolni a gyereket az anyából... :)))

2022. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
88%

Édesapám 55 évvel ezelőtt született császármetszéssel, ha az ő anyukájánál simán ment a dolog, akkor azóta gondolhatod, hogy még simábban megy. Engem is ijesztgettek, hogy nagy hasi műtét, aztán utána 3 nappal már szaladgálni tudtam volna. Csak az emlékeztetett a műtétre hogy kicsit feszült a hasam vizelésnél.


Egyébként legalább annyira valid indok, hogy valaki mentálisan nem bírja a szülés gondolatát, mintha szervi baja lenne. Csak ezt sokan képesek semmibe venni. Nekem egy korábbi baleset miatti sérülés okán lett császár, de megkönnyebbültem, amikor közölték velem hogy nem természetes szülés lesz. A gyerekemmel jó a kapcsolatom, gond nélkül szoptattam egy évig, nem bántam meg, hogy így alakult. Megértem azt, aki inkább ezt akarja természetes szülés helyett, szomorú hogy itthon nem lehet választani.

2022. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem lehet választani mert a császározás drágább, mint hogyha egy darab szülésznővel és 10 perc orvosi vizsgálattal megszül valaki.

Magánkórházban ha kifizeted akkor lehet.

(Nálam szerencsére indokolt volt a császár, egyébként epivel akartam volna szülni- fájdalomcsillapítás nélkül semmiképp)

2022. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!