Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, akik a Miskolc...

Kismamák, akik a Miskolc Megyei kórházban szültetek, mesélnétek?

Figyelt kérdés
Kedves Kismamák! Milyen tapasztalaitok vannak? Hogyan éltétek meg a szülést? Első babámat várom, nagyon kíváncsi vagyok a folyamatokra.

2022. okt. 20. 18:09
1 2
 1/11 nemaRendőrség ***** válasza:
63%

[link]


Ajánlom ezt a facebook csoportot

2022. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nem tudtam, hogy van ilyen. 🤗
2022. okt. 20. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:
En 2020 ban, es 4 honapja ott szultem. Mit szeretnel tudni? 😊
2022. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Őszintén, engem minden is érdekelne. Az elejétől kezdve, hogy hogyan zajlott. Mit éreztél. 🙈
2022. okt. 21. 07:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne
2022. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2020 ban ugye covid volt, viszont bejothetett velem a ferjem. Az egyik nover kicsot durci volt, a tobbi nagyon rendes, fiatal. Beontest borotvalast automatikusan kaptam. A doktor is fiatal rezidens volt. Nem volt rajuk panaszom. Gazt kaptam, mas fajdalomcsillapitast nem is ajanlottak, de en se kertem. Gatmetszes automatikusan volt. A csecsemos osztalyon is rendesek voltak, viszont se furdetest, se pelenkazast nem mutattak, hogy kell. (Szerencsere sok gyerek volt korulottem en tudtam, de lehet masnak jol jott volna.)


Masodik szulesemnel is bejohetett a ferjem. 2 fiatal nover volt. Beontest nem kaptam, borotvalasra nem emlekszek :D Gatvedelemmel szerettem volna szulni, de sajnos egyeb okok miatt nem jott ossze, es kb ok kertek elnezest tolem. A kitolasnal egy fiatal doki volt, o is nagyon kedves, profi volt. Viszont elotte bejott egy idos dr aki megkerdezes nelkul megvizsgalt, sztem kezzel is tagitott, mert jobban fajt mint a fajas.

A csecsemo osztalyon itt is minden rendben volt, nem is nagyon foglalkoztak velunk, de nem is igenyeltem. Viszont a szobatarsamnak nagyon sokat segitettek, mert o kerte is (vedono, csecsemos nover fel orat is benn volt)


Osszessegeben nekem mindket szules pozitiv elmeny volt. En eddig csak negativ tapasztalatokat hallottam a korhazrol, ugyhogy eleg felve mentem be, de vegul pozitivan csalodtam 😊 Ha van meg kerdesetek irjatok, 3-as voltam

2022. okt. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem irni, hogy elso szulesnel 5 agyas szobaban voltam, masodiknal meg 2 agyasban.
2022. okt. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem fogalmam sincs mire számítsak, az is lehet, hogy császárral kell szülnöm de én szeretnék simán. Az orvosok azt tudom hogy változóak ott hát majd attól függ ki lesz épp ügyeletben
2022. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Huuu nagyon szépen köszönöm, hogy meg osztottad az élményed, tapasztalatod!


Én még az elején járok, most tudtam meg a baba nemét, kisfiam lesz. 💙


Nagyon érdekel a téma, a gát metszés, a beöntés, a borotválás. Ezektől én mind tartok. A fájdalomra nem tudok felkészülni, ezért attól nem tartok. Majd jön ahogy jönnie kell. Beöntés az szerintem nagyon kellemetlen lehet.. A gát metszésről ne is beszéljünk. 🙈🙄

2022. okt. 22. 10:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Szivesen 😊


A beontes kicsit kellemetlen de egyaltalan nem fajdalmas. Masodjara nem tudom miert nem kaptam, lehet csak nem volt ido, 7kor estunk be 8 utan kicsiv megszuletett a pici.

Gatmetszest meg se lehet erezni, mert fajas kozben csinaljak. Utana a varras kellemetlenebb.


Boldog babavarast 😊

2022. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!