Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császármetszés után van...

A császármetszés után van vajúdás?

Figyelt kérdés

A legtöbbször nincs ugye?

Persze az első felkelés az rossz lehet?


2010. szept. 28. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miután megszületett a baba, senki sem vajúdik :))) A vajúdás az az időszak, amíg tágulsz. Persze, szülés után is érezhetsz méhösszehúzódásokat, de azok enyhébbek, a mensis görcsökhöz hasonlók, mert a méhed kezd az eredeti méretére összehúzódni.

Hogy fáj-e az első felülés? Persze, hogy fáj, hiszen a hasadon ott lesz egy vágás :)

2010. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
:D
2010. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem igazán értem a kérdést.

Ha már megvan a baba nem vajúdsz!!Vannak ugyan fájásaid,de azok lényegesen enyhébbek mint a szülési fájdalmak.Azok "csak" méhősszehúzódó fájások,olyan mint amikor megjön a bajod.

2010. szept. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Császármetszés előtt van vajúdás, ha nem tàgulsz ki, nem jönnek a fájások stb. Akkor megcsászároznak!

Ha kint a baba màr nem fàj semmi! Sőt a fájdalomcsillapító is hat egy darabig még, ha pedig fáj kérsz, adnak még fájdalomcsillapítót!

Nekem utánna már nem fájt semmim, a felkelés sem, abban csak az volt kellemetlen, ahogy felálltam, a belső szerveim éreztem vándorolnak a nagy palttyadt hasamban ide oda:)

2010. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, vannak fájdalmak császár után, a méhösszehúzó gyógyszerek miatt. Nem tudom, hogy ez ugyanolyan, mint a szülési fájdalmak, vagy csak hasonló. De az biztos, hogy erős.
2010. szept. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt te arra gondolsz hogy vannak-e olyan fájdalmak,mikor húzódik összefele a méh.Van.Csak kinél erősebb,kinél gyengébb.Nekem pl. gyengébb volt(mensi szerüűde az uncsim az annyit jajjagatott.De lehet hogy csak rosszabbul viselte.Én is császáros vagyok amúgy.Ha nem erre gondoltál(kérdés)akkor bocsi.
2010. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak, de igen erre gondoltam.

Akkor Neked nem volt annyira gáz ez első napok?

2010. szept. 28. 10:28
 8/13 poci-maci ***** válasza:

Engem annyira nem viselt meg!

Leginkább a legelső felülés a többi elenyésző volt!

Inkább a méh összehúzódások voltak kellemetlenek de az sem annyira szörnyű!!

2010. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első felkelés borzalmas! Meg utána egy hétig... Méhösszehúzódás természetesen van, főleg, amikor szopizik a baba. Nekem elég kellemetlen érzés volt, de nem mindenkinek az.
2010. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én semmilyen méhösszehúzódásra nem emlékszem, de lehet, hogy csak azért nem, mert annyira fájt a vágás.
2010. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!