Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki aki fiút várt és...

Van valaki aki fiút várt és lány lett? Ha igen ruhacsere? Barátnőméknél fordított a helyzet, és mindenből rózsaszínt vettek!

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk a 32. hétig kisfiút mondtak! Már meg volt mindene,bár a szobája citromsárga lett és az összes kiegészítő volt/van kék!Akkor kiderült hogy szép méhe van a babámnak,először megijedtem aztán mndták hogy lány!De nem volt ruhatárcsere!(bár kérdezte a lányom keresztannyja,hogy mire kijövök a kórházból,legyen e minden rózsaszín)61 cm-vel született úgyhogy az addig meglévő 56-6es ruhát 2 hós korára kinőtte!Azóta csajos cuccokban nyomulunk!És ne hiszem rosszul esett a lelkének a sok kék gönc!

Sőt fél évesen világoskék babakocsit kapott,mert én annyira beleszerettem a kékbe!És a szeme is gyönyörű kék!

Bár kisfiún a rózsaszín az durvább!

2010. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen! Inkább lányra kéket, mint fiúra rózsaszínt! :-)
2010. szept. 29. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!