Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallottál már olyanról, hogy...

Hallottál már olyanról, hogy végig 100% fiú babát mondtak, sok UH-n járt 2D-4D egyaránt és mégis szöléskor derült ki, hogy lány baba?

Figyelt kérdés

Amikor a lányomat vártuk, a 12. héttől lányt mondtak, lány is lett.

Senkinek eszébe se jutott,hogy "kételkedjen" ebben.


Most a második babánkat várjuk, már sok UH-n voltunk, egy kivételével (de az még a 12. héten volt egy 4D vizsgálat) mindenhol fiút mondtak.


Mégis, képtelenek vagyunk elhinni száz százalákra, és a rokonság is kételkedik időnként, hogy "biztos? nehogy szüléskor derüljön ki hogy kislány..."


Na, ezért tettem fel a kérdést.


2011. szept. 24. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Olynan elő szokott fordulni,hogy a fiút lánynak nézik, de olyan szinte soha,hogy a lányt fiúnak.

Tehát a fiú a biztosabb UH-n

2011. szept. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Es ha vegulis a szulesnel kiderul hogy kislany, akkor mit csinalnal?

En nem akarom tudni milyen nem az uj baba. Mi van utana meglepetes, orom? Mar csak a szules, meg a fajdalmak. Nem hiszek ebben a "muszaj tudni " dologban. Bar, alairom, neha egeszsegugyi okok lehetnek ra.

2011. szept. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Semmit nem csinálnék.

Istenem. Leírtam a szituációt, hogy miért kérdezem.

Érdeklődés.


És,hoyg miért "kell" tudni a nemét?

Mert szeretném, mert kíváncsi vagyok, mert érdekel.


Én a lányomhoz is kezdetektől fogva beszéltem, és ha rúgott, mozgott vagy simogattam akkor már a hasamban is nevén szólítottam.


Mivel az agyamig rágják még a rokonok is hogy mi van ha mégsem fiú, feltettem egy kérdést... Ennyi.

2011. szept. 24. 08:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha 100%-ra mondják az egész várandóság alatt akkor biztosan nem tévednek.

Olyan szokott lenni, hogy a doki bizonytalan, vagy minden uh-n mást mondanak, akkor változhat, de ha végig biztosra mondják, akkor nem tévednek.

2011. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:50


Meglepetés? Elnézést, de én nem azért szülök, hogy jól meglepődjek... Nem hiszem, hogy egy gyerek érkezése csak emiatt lehet jó és a meglepi miatt kell várni. Nem azon kell meglepődni, hogy milyen nemű, hanem, hogy milyen a személyisége és milyen ember lesz belőle. Csupán az elég meglepetés nekem, hogy anya lettem. Nem érzem magam rossz embernek azért mert tudom, hogy fiút vagy lányt várok a világra, mert legalább fel tudok rá készülni, hogy az első pillanattól hogyan neveljem vagy a pocakomban hogyan szólítsam.

2011. szept. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyerekemnél tudni akartam milyen nemű lesz. Mindkétszer biztosra mondták, hogy fiú, azok is lettek. És örülök,hogy tudtam,mert így felkészültem rá, neveket választottunk. A 4D-uh-n pedig megmutatta a doki a kukit, így biztos volt a dolog. Nézesd meg te is, lásd a kukit és megnyugszol.
2011. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a 36. hétig nem mondták meg a nemét nem látszott se sima se 4D uh-n. Aztán akkor elmentünk még egy 4Dre hátha... ott már egyértelműen láttuk a fütyit, igaz a baba még a pociban van mára vagyok kiírva, ha megszületik leírom, hogy bejött-e :) Bár ha abból nuni lesz akkor megdől a hitem az uh-ban az biztos
2011. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiam született volt bent egy csajszi a kórházban szülésindításon akivel tanácsadáson is többször láttuk egymást. Volt egy kis időnk beszélgetni, megmutatta a 4D-s fotót a kisfia kukacáról, és mondta hogy Levente lesz a neve. Én császáros voltam, nem tudtam átmenni hozzá, de a nővért megkérdeztem, hogy a Leventével is minden oké-e. Közölte velem, hogy nincs ilyen nevű baba az osztályon. Már minden rossz megfordult a fejemben, amikor bejött Ő az én kórtermembe, és örömmel újságolta, hogy Sára babája született.
2011. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elvileg láttam már én is amit egy fiúnál látni kell. :-)

Meglátjuk.


Köszi még egyszer.

2011. szept. 24. 21:55
 10/12 anonim válasza:
Nekem a 32.hétig semmi sem látszott mert úgy feküdt,hogy szégyenlősen eltakarta magát.De utána a doki bá kis és nagy ajkakat látott és nem kukit amire én számítottam,és 8 hét múlva meg is született a gyönyörű kislányom.A két nagy gyerekemnél egyiknél sem látszott a nemük de mind a kétszer beletrafáltam az lett amit vártam,hát most én tévedtem, nem baj örülök neki!:)
2011. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!