Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pajzsmirigy problématok lett...

Pajzsmirigy problématok lett császár után?

Figyelt kérdés
2022. okt. 27. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2022. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít a szülés módja.
2022. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2022. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem sima szülés után.
2022. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nem maga a császár okozta. Hanem egyszerűen annyira megborultak a hormonjaim, hogy a tsh is közte volt. Úgy nevezett posztpartum pajzsmirigy túlműködésem lett. De rövid gyógyszeres kezelés után elmúlt. Viszont innentől bármikor visszatérhet, már tartósan. A harmadik covid oltás után újra gondom volt, de magától rendeződött.
2022. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5, Nekem is túlműködött (túlműködik? passz). Megkérdezhetem milyen gyógyszerrel kezeltek és milyen szintű volt a túlműködés?

Köszi :) #4

2022. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, én nem nézettem vérképet terhessség után jó sokáig, de kb 3 évig taccson volt a testem. Igazából így 6 év távlatából szinte 100%, hogy a pajzsmirigyem megborult akkor (nemrég csináltattam leletet,most jó). Most a 2.-at tervezem és az császár lenne.
2022. okt. 27. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most tervezem ilyen irányba kivizsgáltatni magam, mert valamilyen hormonális problémám lehet a szülés (császár) óta, már több mint egy éve. (Anyagcsere-, vérzés zavar, fokozott izzadás stb.)
2022. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!