Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban nem lehet inni málnale...

Valóban nem lehet inni málnalevél teát ,ha a nagyobbik gyermek még szopizik? Letelik a 40 hét és a második baba nagyon nem akar még jönni, szeretnék kicsit rásegíteni.

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
36.héttől javasolt inni, de nem szoptatás alatt.
2022. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csökkenhet a tej mennyisége, de jól értem, hogy terhes vagy. amásodikkal, nemsoká itt a terminus, és szeretnéd, ha mielőbb megszületne, ezért akarod inni, de közben szoptatsz, és a már meglévő gyermeket még nem szeretnéd leválasztani, van is mennyiségben tej?


Ilyenkor márcsak kolosztrum szokott lenni, vagy ha van is még tejed, a szülés után mindenképp csak kolosztrum lesz, majd 3-4 nap után a tejbelövelléskor lesz megint olyan tej, ami a nagyobbik gyereked igényeihez is tud majd igazodni, amennyiben csak az egyik mellből szoptatod az egyiket, és a másikból a másikat. Viszont ezt mérlegelve (meg azt is, hogy a málnalevél tea nem feltétlenül segít a szülésnek beindulni) eldöntheted, hogy iszod-e.


Rásegíteni nem tudsz sehogysem, akkor fog a szülés megindulni, amikor készenáll a babád.

2022. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Láttam a youtube-on egy idősebb hölgy videóját- nem jut eszembe a neve sajnos-rövid vöröshajú és szülésfelkészítő tanácsokat ad.

Ott mondta, hogy kutatások alapján a málnalevél tea nem sokat használ, viszont a datolya igen, könnyíti a szülést, mivel jó hatással van méhre- nem sarlatánságokat hord össze, kutatási eredményekre alapozta.

Málnalevél teát én nem is iszom, helyette most datolyázok :D hát kíváncsi vagyok. Egy próbát megér. Maximum nem ér semmit.

2022. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!