Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+5 napos vagyok és meg zárt...

40+5 napos vagyok és meg zárt a mehszajam, egyre jobban ketsegbeesek hogy nem indul el a baba kifele. Iszom malnalevel teat is egy hónapja, rengeteget mozgok, konkrétan túráztam meg két napja is, takarítók stb. Mennyivel szülés előtt kéne kinyílnia?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Barmikor.

Nem kell hetekkel elotte kinyilnia eleg ha szules elott.


Am en 42re szultem mindegyiket szal ne parazz. Ha a bebi jol van nem baj ha kesobb szuletik.


Siman lehet h elszamoltak par napot vagy 1 hetett.

2021. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tudom mikor ovulaltam egyrészt fáj másrészt teszteltem. És pont hogy előbb volt ciklus közepénél szóval már 41. Heten vagyok igazából. A baba rendben van, a koránál végig 2 héttel soványabb volt az uh-on. Lehet talán azért akar maradni még...Azt mondták a 42. Hétig maradhat ha jól van. Naponta van NST de holnap meg a hosszú hétvége után megnéz azért főorvos is alaposabban majd.
2021. okt. 28. 08:11
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha faj a vizsgalat akkok tagit !

Azonnal szolj ra h fejezze be! Alapesetben egy vizsgalat max kellemetlen de nem fajdalmas!

Az idosebb orvosok szeretik igy csinalni ha "tulhordas' van


Amugy ha a bebi kisebb mint kellene akkor plane nem bolygatnam. A 40 het egy atlag. Ettol aiman el lehet terni 2-3 hete is!

2021. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell aggódni, ha magától nem indul meg, akkor meg fogják indítani a kórházban, ha már elérne a kritikus határt. 41 hét még nem a világ vége.
2021. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
ha nem szülsz inditanak. kinyilhat a méhszájas szülésnapján vagy szülés előtti nap.jövőhét szerdáig tippem szerint megszülsz
2021. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, 41+6 napig húztam, akkor indítottak. Csak azért írok, mert ha valamit másként csinálnék az a sok szar amit megettem, megittam. Túra, szex stb..és olyan elkeseredetten próbáltam beindítani. Fogadd el, hogy igen lehetséges, hogy indítani kell, az sem a világ vége, hidd el. Kívánom, hogy minél előbb magától induljon. A méhszáj állapotából egyáltalán nem lehet tudni mikor indul be, ezért is felesleges a gyakori vizsgálat.
2021. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem fáj a vizsgálat és nem tágítják. Két naponta nézik, csupa fiatalabb és női orvos van eddig csak jó tapasztalatam volt a kórházba. Holnap megnézi a főorvos ultrahanggal is meg minden és ha jól van keddig csak napi nst majd kedden újra megnézik. Amíg lehet hagyjak. Azt mondták utána ha méhszáj semmit se változott zselét tesznek fel érlelni először.
2021. okt. 28. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is végig zárva volt, elfolyt a magzatvíz, bementünk, mondta is az orvos, hogy na ez még teljesen zárva van így zselét kaptam. Nem kell siettetni, majd jön amikor szeretne
2021. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És a zselé segített kinyitni?

Nekem is azt mondták hogy ha nem változik semmi méhszáj érlelőt kapok... nem attól felek hogy indítják amúgy hanem hogy nem sikerül és csaszaroznak :(

2021. okt. 31. 16:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, hajnali 4kor kaptam a zselét, 6kor már érezni lehetett a fájásokat de csak éppen 11re megvolt a baba.
2021. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!