Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvédelemmel mennyi idő volt...

Gátvédelemmel mennyi idő volt míg meggyógyultál?

Figyelt kérdés
Nekem gátmetszésem volt és kb 4 napig nem tudtam ülni :D gátvédelemmel milyen?

2022. nov. 7. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
uh, nekem is gátmetszésem volt, de már szülés után ücsörögtem a kórházi ágyon.
2022. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
2,5 hete szültem gátvédelemmel de belül lettek apro horzsolások amit 1-1 öltéssel összevarrtak. Ülni tudtam a legelejétől de azért óvatosan keltem fel meg ültem le. Leginkább a varratok szúrtak az volt kényelmetlen. Most már kipotyogtak nem érzek semmi kellemetlent
2022. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elso gyerek gatmetszes, 4 hetig se ulni, se menni nem birtam, vadhus nott rajta, ami marhara fajt, meg egy nagy gob alakult ki, ami lassan huzodott vissza.


Masodikkal gatvedelem, egy icipici kis horzsolasom lett, aminel kertem, hogy ne varrjanak (1 oltes lett volna), es 3 nap mulva mar nem is ereztem, es elotte sem zavart semmiben. Mindket esetben 45 perc volt a kitolas, csak elsonel hatonfekve, masodiknal meg negykezlab.

2022. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Délután 4-kor született a lányom, este 7-kor már törökülésben üldögéltem az ágyon.
2022. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Két gátmetszés sem egyforma. Elsőnél 3,7 kilóval született a lányom és vagy egy hónapig sírva járkáltam a házban is.

A második lányom 4,5 kilóval született gatmetszéssel de a 4. napom már vezettem, semmi bajom nem volt.

2022. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél gátmetszés után 3 hétig bármilyen mozdulat alatt fájt.


2.nál nem volt vágás, picit sérültem, 2 pici öltést kaptam. Aznap egyáltalán nem fájt - talán a varrás alatti érzéstelenítő miatt, 2.-3.nap egy kicsit fájt, utána már semmi.

2022. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gátvédelemmel szültem, de kicsit repedtek a dolgok, 3 öltéssel kellett összevarrni, nem volt vész. Már az aranyóra alatt simán tudtam ülni, törökülésben meg mindenhogy is. Azaz, tudtam VOLNA, ha nem jön ki egy durva aranyér a kitolásnál, na nekem az keserítette meg a szülés utáni első 1-2 hetem. Nem hiszem, hogy ha vágtak volna és kb ugyanekkora lett volna a seb, az jelentősen változtatott volna a végeredményen (max a folyamat lett volna kevésbé fájdalmas, mert az egész szülésben a gátrepedés volt a legfájdalmasabb pillanat).
2022. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
2 gyereket szültem gátvédelemmel, semmilyen sérülésem nem lett, még horzsolás sem. Szerintem 1 hétig volt kellemetlen érzés, sajgott alul a berendezés, kb mint miután elvesztettem a szüzességemet.
2022. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tapasztalatokat! :) ment a zöld mindenkinek!
2022. nov. 7. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!