Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen merteku fajas normalis...

Milyen merteku fajas normalis csaszar utani 24 oraban?

Figyelt kérdés

Ma csaszaroztak delben, a noverek sajnos borzalmas bannak mindenkivel, mikor megkerdeztem mikor kell felallnom azt mondtak ne beszeljek csak ha kerdeznek amugy majd mondanak mindent…

Szoval elegge faj a hegem plussz van melle egy mensi szeru gorcs is. Ez normalis? Kaptam cataflamot de nem nagyon hat vagy nem tudom milyen lenne nelkule de elegge faj :(

Higy fogom igy ellatni a babat?:(


2022. nov. 10. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Figyi. Nagy hasi műtéted volt még jó hogy fáj. A mensi szerű görcs is, szülész után húzódik vissza a méhed. Olvastál valamit a 9 hónap alatt? A cataflam ilyenkor kb cukorka...

A gyereked így vegyél erőt magadon.

2022. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogyhogy vegyek erot magamon? Itt van a gyerekem mellettem, mar megszoptattam vagy most hogy jon ez ide? Nem keseregni akarok v sajnaltatni magam… csak feltettem egy kerdest a szulesrol, hisz erre valo ez az oldal…
2022. nov. 10. 19:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális a görcs, valószínű még kapsz oxitocint is, az rátesz. A szoptatás szintén, mivel azalatt is oxitocin termelődik és méhösszehúzódásod van.


Nagy hasi műtét, nekem az is fajt ha a piheszőrt megsimítottam. +folytonos menzesz szerű görcsöm volt amíg oxitocint kaptam.

2022. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyéni, nekem nem fájt nagyon, egyik rokonomnak 6 hétig gond volt ellátni a babát. Szerintem normális, hogy fáj, fél nap telt el. Műtét után 6 órával fel kellett kelned?
2022. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi császár után 6-8 órával már mobilizálunk. A fájdalom szubjektív. Van aki érzékenyebb, van aki jól bírja. Mi a fix fájdalomcsillapítók mellett adunk szükség esetén vénásan morfint vagy Tramadol cseppeket. De ez egy nagy hasi műtét, valamennyi fájdalom mindenképp lesz és ez normális.
2022. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem anno reggel 9-kor császároztak, délután 5-kor állítottak fel. Közben 1x kértem extra fájdalomcsillapítót, nem tudom mit kaptam, de vénásan adták be. Utána teljesen jól voltam. Görcseim nekem nem voltak, inkább csak a műtét helye fájt.
2022. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem allitottak fel 6 oraval kesobb csak at kellett mozgatnom magam, teremeles, oldalrafekves. 12 oranal van itt a felallas. Hat elegge felek hogy fogom szegeny babamat normalisan ellatni a kovetkezo orakban, napokban:(
2022. nov. 10. 20:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy a fantasztikus, empatikus, intelligens jó magyar nővéri bánásmódot élvezed. Normális a fájás, nekem császár után pár órával annyira görcsölt, mintha vajúdtam volna. Kérj a nővértől fájdalomcsillapítót és ha megint bekussoltat, mondd meg, hogy nem kussolsz, mert most te beszélsz és induljon neked gyógyszerért most rögtön, kulonben megy a panasz. Bocs, tudom milyen ez, nagyon felhúztam magam.
2022. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy miután felkeltél, mozogj, sétálj minél többet. Olvasd a császár vonal oldalt (egybe kell írni), ott sok info van a császár utáni létről.
2022. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az h nagyon faj, normalis. 2x csasziztak sajna. 3 napig szenvedtem a fajdalomtól, csak az segített, ha hajolva setaltam. Kiegyenesedni nem tudtam, mert a falat vakartam. En a babaimat is magam melle tettem emiatt, hat, nem is sokat aludtam. Kitartast
2022. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!