Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális az erős fájdalom...

Normális az erős fájdalom hüvely bemenetnél természetes szülés után gátmetszés nélkül?

Figyelt kérdés
Igaz csak 3 napja szültem egy horror volt de olyan erős fájdalmat érzek oda lent ami megijeszt!
2022. okt. 24. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gátmetszés nélkül is kijött ott egy baba, teljesen normális akár még hetekig is.
2022. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2022. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze! Három nap rettentő kevés. A gátvédelem nagyon jó dolog, de nem a fájdalomtól véd meg.
2022. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél évig fájt, csak folyton egyre kevésbé. 3 nap meg még semmi.
2022. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Mondok egy furcsát:


Nekem 11 óra vajúdás után sürgősségi császár lett.


Mégis erős fájdalom alakult ki a hüvelybemenetnél.

Többször voltam vele dokinál. Már az is fájt,ha csak odatette az ujját.

A férjemmel egyáltalán nem tudtam együtt lenni.


Végül hormonális változásokkal, és a műtét előtti jódos hüvelyöblítéssel magyarázták.


Már 6 éves a gyerekünk,de néha még mindig fáj. Ugyanott.

2022. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Én császárral szültem, de itt a gyk-n és máshol is az az általános vélemény, hogy a császár után fáj hetekig, hüvelyi szülés után fél órával viszont vígan szaladnak az anyák és nem fáj semmi. Eddig is sejtettem, hogy kamu. Jobbulást!
2022. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

6-os! Nem kamu, itt vagyok én, mint élő példa. Hüvelyi szülés után saját lábamon sétáltam át a gyerekágyas részlegre, és saját magam láttam el a gyerekemet mindenféle fájdalom nélkül.

Másodszorra sajnos császár lett, na az meg egy kínlódás volt napokig. Úgyhogy nem kamu.

2022. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez alkati dolog (is). Nekem szülés után nem fájt (első nap szerintem az érzéstelenítés miatt - volt gátmetszésem), második nap kaptam fájdalom csillapítót azt bevettem de előtte sem fájt, harmadik nap már nem kértem, mert teljesen feleslegesnek éreztem. Szobatársam szintén hüvelyi úton szült, neki kevés volt a fájdalom csillapító.


De a vérzés is ilyen. Én a tena csomagból 2-őt használtam el, mert egy közepes mesi erősségű vérzésem volt csak. Más meg ázott a spéci szülés utáni bugyijával is. Nem vagyunk egyformák.

2022. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Épp ez az, hogy nem vagyunk egyformák. Fizikailag illetve a szülés menete sem.

De ha azt mondom, hogy jól éreztem magam hüvelyi szülés után, ne vádoljon már meg senki, hogy én kamuzok.

2022. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
1 hete volt vbac-em hát szinte semmi a császárhoz a képest. Fájdalomcsillapítót sem kértem, szobatársam többször is kért fájdalomcsillapítót. Császárnál a halálomon voltam napokig, hetekig. Örülök hogy masodjára megúsztam. Egyébként nekem is gátvédelem volt de belül lettek apró horzsolások amiket 1 öltéssel bevarrtak, a varratokat érzem hogy bök leülésnél de ennyi
2022. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!