Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szül valaki októberben Egerben...

Szül valaki októberben Egerben? Vagy 1-2hónapja esetleg? Kórházról, mi kell a babának, stb. érdekelne és kinél szült.

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2008-ban szültem,Egerben és novemberben fogok megint.Akkor a babának,vinni kellett(ha baba-mama szobát kértél) pelenkát,popsitörlőt,meg gyógyszertári hintőport.Ruhát csak a hazaengedéshez kértek,addig kórházi+pólya.Most a védőnőm adott egy listát pelenka6-8/nap,popsitörlő és ha akarsz 3-3 tipegő,kombi dresszt angolpólyát vihetsz be.
2010. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor soka nem változott..én 2007ben szültem ott akkor is ezek kellettek csak a saját ruhát nem nagyon engedték..
2010. szept. 30. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 3 hete szültem császárral,Virág és Fülöp doktor műtöttek,nem fogadottak voltak,ügyeletesek,senkire nem lehet panaszom:)

A babának szinte mindent vinni kell,pólyát adnak,meg alkohol is van a szobákban köldökápoláshoz.

Szóval kell pelus,popsitörlő,és szerintem inkább több ruhát vigyél,mint kevesebbet,mert előfordulhatnak "balesetek".

Az osztályos nővérek nagyon rendesek,kivéve egyet,a csecsemősök között is van egy-két rosszabb,nekem az nem tetszett hogy ha elvitték vizsgálatra a babát,csak sokára hozták vissza,addig meg ott ordított a folyosón szegénykém,viszont megmondták hogy ne mi menjünk érte.

Könnyű szülést Neked,és mielőbbi babázást!

2010. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!