Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hete szültem, és kb 2 napja...

4 hete szültem, és kb 2 napja nagyon fáj amikor nagywc-zem. Sőt, olykor vérezni is szokott. Ez aranyér lenne? Hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez sajnos aranyér. Nekem 27 éve van, úgyhogy profi vagyok a kezelésében. Először is fogyassz rengeteg folyadékot, az a tejcsi miatt is jó. Egyél sok rostban gazdag ételt, és ha lehet barna kenyeret. A patikában vegyél Reparon kenőcsöt, kúpot és glicerines kúpot, ha a székelés nehen megy. Ha egy hétnél tovább tart fenn ez az állapot akkor célszerű lenne Tamarin lekvárt enned. Ezt naturaboltban tudod beszerezni. De még jobb a Mucofalk orange. Ezt is patikában kapod meg és ezt is ihatod szoptatás alatt is. A babára nem ártalmas. És ez finom is. Narancs íze van. Vízzel de én inkább narancslével kevertem össze. Ez a legjobb. Csak nem tudom hogy nagyvárosban vagy vidéken laksz e mert ott talán nem olyan egyszerű ezeket beszerezned. Ezért írtam ennyi félét. Még egy csomó fajta krém, kúp, és egyebek vannak, de ezek azok amelyeket szoptatás alatt is használhatsz. Ha kérdésed van írd meg és megírom priviben a választ. Remélem segíthettem. Mielőbbi gyógyulást, boldog babázást és békés ünnepeket kívánok.
2008. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Aranyér,vegyél Detralexet ami megszünteti a vérzést és a fájdalmat is!
2008. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Detralexet azért nem írtam mert azt nem hiszem hogy a szoptatás miatt szedheted. Amúgy az is jó. De én nem venném be a helyedban. Első voltam.
2008. dec. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kimerítő orvosi tanácsadást! :-)

Boldog ünnepeket nektek is!

2008. dec. 26. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!