Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aranyér vagy más? Semmi...

Aranyér vagy más? Semmi elváltozást nem érzek a végbél környékén és nem is fáj, de WC-zés után sokáig kell törölni a fenekemet, amíg tényleg tiszta lesz és gyakran a bugyim is olyan. Meggyengültek a záróizmok? Nagyon kínos. Császárral szültem 2X.

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 22:58
 1/6 anonim válasza:
Hát,szerintem az aranyér fájdalmas tehát nálad ez nem valószínű.
2010. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez van, amióta megszületett a második gyerekem tavaly márciusban.

Szerintem elgyengültek ott az izmaim ,mondjuk nekem látni is lehet.

Előtte is volt aranyerem, az első szülésnél jött ki 10 éve, de most a másodiknál csak rossazbb lett a helyzet.

Nagydolog után mondig berakok tisztasági betétet és :-((

2010. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az aranyer fajdalmas es ha kifakad verzik. Szerintem nem aranyer.
2010. jún. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem aranyér, inkább csak a záróizom.

Próbálj meg minden vécézés után alul megmosakodni vagy ha nagyon nem fér bele, akkor popsitörlővel a végvélnél áttörölni!

2010. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem műtétem volt a végbelemnél, csomózták a végbelem,nehogy szó szerint bemenjen rendzseresen mint a kisbabáknak...gondolj bele,hogy ez 17 évesen mekkora szégyen:S


Úgy elgyengültek az izmaim,hogy nekem is az volt mint neked,a műtét után 2 héttel elkezdtem különórákra járni és nem is tudtam,hogy ez van, hát pukk egy bazi nagyot...irtó kínos volt többet nem mentem oda.S


Szóval én minden nagy dolog után megyek fürdeni, ez az egyetlen megoldás sajna...semmi torna semmi ne segít:(

2010. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Folyton fürdök ill. nedves törlőkendőzök,, de akkor is kellemetlen. Mondjuk legalább nem fáj :)
2010. jún. 2. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!