Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sportos anyukák, császármetsze...

Sportos anyukák, császármetszes után mennyi idővel kezdetek el csipotolast vala guggolast csinálni az edzőteremben?

Figyelt kérdés
Nekem három hónapja volt császárom, a csípőtolást még korainak érzem, guggolni és csak 12 kg-os kézi súllyal mertem eddig.
2022. dec. 27. 04:44
 1/7 babyboom567 ***** válasza:
67%

Remélem troll vagy,mert ha nem ,akkor egy szuper kis méhsüllyedés várományosa.

Én csak a gyereket emelgettem teljesen hétköznapi módon, mégis méhsüllyedésem lett.Most csúnya lesz, de a méhszáj teljesen kilóg a hüvelyből, a méhtest a hüvelybe csúszott,és vizelési gondjaim vannak.

2022. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

1.


3 hónapja, nem 3 hete szült….

6 hèt után lehet fokozatosan visszaállni, ha minden rendben van.


A süllyedés az nem a gyerek emelgetésétől van.

(2 is van nekem, ès a nagyot is emelni kellett a kicsi mellett is.. )

2022. dec. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 babyboom567 ***** válasza:
92%
Lehet visszatérni igen, de nem súllyal guggolásra.Kismillió biztonságos módszer/edzés is van.
2022. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vigyázz szétnyílt hasizommal hogy tornászol!
2022. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem császár után nem is ajánlották. Nézd meg a császárvonal appon.
2022. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Császár után először regeneráló tornára menj, ne súlyzós edzésre. Idő kell, mire a méhed és a környéke helyrejön, addig komoly kockázata van a helytelen mozgásnak. Méhsüllyedés, sérv…kell ez?
2022. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Így a konkrét gyakorlatra nem emlékszem. De 7 heten kezdtem el tornázni. A doki jóváhagyta. Olyan helyre mentem, ahol anyukákkal foglalkoznak. Funkcionális köredzés formában, de az elejétől lassan felépítve. Figyelnek a szétnyílt hasizomra is, hegekre meg mindenre. Én biztonságosabbnak éreztem szakember segítségét.
2022. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!