Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Diszkonfort érzet a hüvelyben,...

Diszkonfort érzet a hüvelyben,de mi lehet az oka? Többi lent!

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem természetes útón.A várandósság vége felé furcsa nyomásra hasonlító érzést éreztem a hüvelyemben szinte folyamatosan.Szülés után ez kis időre elmúlt meg volt a 6 hetes kontroll vizsgálatom is ahol mindent rendben talált az orvos.

Egy ideje viszont vissza tért ez a furcsa nyomás érzet,ahhoz tudnám leginkább hasónlíta mikor annó tini lány koromban tapasztalat hiányában rosszul helyeztem fel a tampont.Nyilván fogok menni orvoshoz,de az ünnepek alatt erre nem volt lehetőségem.Mi az oka,vajon intim tornával megoldódna ez a helyzet,vagy más egészségügyi probléma lehet a háttérben?

Rendszeresen nemi életet élek a Férjemmel,nem okoz fájdalmat sem kellemetlenséget!

(megvártuk a gyermekágyi időszak végét)

Ma reggel viszont egy kicsit eggyüttlét után véreztem,amit egyelőre nemtudok mire vélni,első alkalommal fordult elő.Elég volt egy tisztasági betét.Férjem szerint olyan mint régebben,nem érez változást odalent.


2022. dec. 31. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is ez volt, vagyis ezt éreztem. Csak én kb szülés után 2 héttel kezdtem el érezni.


Méhsüllyedés.


Férjem sem érzett változást nálunk.


Intim tornáznom kellett, illetve sok orgazmus 🙈 (az a legjobb modja, hogy odalenn átlegyenek mozgatva az izmok. Az összes)

2022. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Vagy gátsüllyedés is lehet. Nekem is van. Elvileg jövőre műtenek.
2022. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*komfort
2022. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végbélsérv is lehet
2023. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!