Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt akinek spontán folyt el...

Volt akinek spontán folyt el a magzatvize? Mit érzet előtte, vannak jelei?

Figyelt kérdés
37.hetes kismama

2014. aug. 3. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem :)

Semmi előjel nem volt, annyi volt, hogy már a 38. héten voltam és már nehezebben kezdtem mozogni, már a sétálás is keményebb feladat volt :) éreztem hogy a hasam már nehezebb, aztán másnap már szültem.

Éjszaka folyott el pisilni mentem és utána, tehát nem wc-n voltam már, hanem mentem az ágyhoz. Mintha vizet kiöntöttek volna olyan volt és éreztem ahogy kiáramlik belőlem.

2014. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1 allo napon keresztul rendszeres kemenyedeseim (nem fajasok!!!) voltak ( 8 majd 5 percenkent) korhazba is voltam reggel de hazakuldtek. Masnap hajnalli 3kor megcsipett egy szunyog, aztan mar vissza se tudtam aludni... kimentem wcre es a nyagdugom egy kisebb veres darabja epp akkor tavozott ( de ekkor mar 2 hete hogy neha neha lattam egy egy darabjat de soha sem volt veres ) szval visszafekudtem mondtam a paromnak, hogy sztem nem sokara szulunk (kinevetett mondvan 2 hete ezt mondoom ) ekkor ereztem egy pukkanast a pociban... fel sikitottam, hogy hallottad? Mit? A pukkanast a pocimban? Neem... Mondom, tuti, hogy Domcsi kirugta a magzatburkot, figyeld meg felallok es folyni fog a magzatviz...! Es igy is tortent :D 39 hetes voltam pont aztan 26 ora mulva felsirt az en kincsem, aki holnap lesz 10 honapos :)
2014. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem. Semmi nem utalt arra,h szülni fogok. 2.baba,lefeküdtem este aludni,éppen elhelyezkedtem,kényelmesen,hogy majdnem elaludtam,amikor hirtelen elöntött a meleg folyadék.ennyi.
2014. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi.Reggel kimenem pisilni,ahogy mentem vissza a szobába,kifolyt egy kisebb adag víz.
2014. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem, mindkettő spontán magzatvíz-elfolyással kezdődött. Az elsőnél este épp vasaltam, tévét néztem közben, amikor elöntött a víz. :)

A másodiknál a 3. trimeszterben minden éjjel 1x ébredtem, hogy pisilnem kell, és egyszer a szokásos éjszakai ébredésnél/felkelésnél folyt el a víz egy része.


Mindkettő a kiírt időpont előtt 1 illetve 2 héttel.

2014. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem voltak jósló fájásaim, a szokottnál több keményedés, mint egyébként, semmi jele nem volt. Este lefeküdtünk aludni, és hajnal 3 körül egy éles nyilalló fájdalomra ébredtem, és olyan érzés volt, mintha bepisiltem volna. Még mondtam is a páromnak, hogy szerintem csak bepisiltem, de ő résen volt, felkelt, és azt mondta, irány a kórház. Én persze igazi nőként, még hajat akartam mosni, pedig már szivárgott a magzatvíz. Mire a kórházba értünk (kb 20 perces volt az út), már 5 perces fájásaim voltak, és 3 ujjnyira kitágultam.
2014. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, ez a 38. héten volt.
2014. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41+0. héten, éjszaka 2kor arra keltem, hogy elfolyott. Nem lehet semmivel sem összetéveszteni. Rengeteg víz jött és onnantól kisebb adagokban távozott belőlem,. De amikor már a szülés végén jártam, és nyomtam... akkor is éreztem, hogy jön még ki.
2014. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi előjele nem vlt. 39+2 naposan folyt el. Aznapis éltem ugyanúgy az életemet, ügyeket intéztem, sétáltam kb. 8 km-t, kismamatornáztam, sütöttem diabetikus sütit, és abban a pillanatban, hogy ettem volna egy falatot végre a hűtőben készre hűlt sütiből, éreztem egy hatalmas keményedést, és elfolyt a magzatvíz. Nem is lehetett volna összetéveszteni, annyira locsogott.
2014. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 holysmoke ***** válasza:
Én kórházban voltam az utolsó héten pontosan dél volt mert hozták az ebédet (ez nagyon meg maradt)gondoltam még pisilek egyet ez meg is történt kimentem a mosdóból és menten az ebédért amikor megfogtam a tálcát abban a percben elfolyt és vissza is vették tőlem az ebédet ez 40+6 hetesen történt.
2014. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!