Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második szülés általában...

A második szülés általában mindig rövidebb/könnyebb? Nektek milyen volt az elsőhöz képest?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Mindenkinél más.
2023. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rövidebb és könnyebb volt, igen. Az első 6 óra alatt született gátmetszéssel, a második 2 óra alatt született meg gátvédelemmel. Ráadásul nekem 8 év van a két gyerek között.
2023. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Időre ugyan annyi.

Annyi, hogy az elsőnél első perctők kaptam oxitocint, így az fájdalmasabb volt jóval.


Viszont a 2.szüléssel jóval több nyomot hagyott a testemben.

2023. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Rövidebb volt, nagyon gyorsan jött.

Az elsőnél szivárgott a víz, nem voltak fájások. Kaptam oxit, akkor lettek fájások, de nem tágultam. 12 óra alatt lett meg, de már majdnem császár volt.

A másodiknál kora este kezdődtek a fájások, olyan 5-6 óra felé, de akkor még simán átmentem a szomszédba a barátnőmékhez kicsit.

Aztán 7 körül kezdett durvulni, 11-re kint volt a baba.

Mondjuk egy biztos, hogy sokkal jobban fájt a kitolás, mint az elsőnél. De valószínűleg azért, mert úgy jött, mint a bulldózer, 10 perc volt a kitolás.

2023. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem gyorsabban megvolt a második,könnyebb volt. Viszont sokkal intenzívebben éltem meg.


Első 16 óra volt.

Második 3 óra.

2023. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

kicsit gyorsabb volt a második


illetve gátvédelem lett, igy aznap már semmi bajom nem volt, a regenerálódás "álomszerű" lett igy

2023. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem


De én is ezt a tábort erősítem..

Fájdalmadabb de sokkal gyorsabb, könnyebb, és komplikációmentes volt a 2..

2023. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2.szülésem álom szülés. Egész nap jóslók, este 10 kor 10 percessel mentünk be, ott kis séta meg kv keresés a férjnek, majd a szülő ágyon 5 fájás és szülhettünk is kb 2 re kész is volt. Én felpörögve hogy na irány haza ezért kár volt bejönni, sajna akkor még 4 napot kellett bent lenni.
2023. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel órákat szenvedtem, hajnalban kezdődött, az igazi szenvedés olyan 6 óra volt összesen. Az orvosom azt mondta, hogy ne aggódjak, a második már két perc alatt ki fog pottyanni. Én hiszek neki, remélem tényleg komolyan gondolta :)
2023. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb mint az elso.masfel ora alatt megszuletett a fiam(fogalmam sincs miota vajudtam,10 perces fajasokra ebredtem es szivargo magzatvizre.este nyolckor elaludtam es fel haromkor hajnalban ebredtem fel),es a fajdalom is elviselheto volt...
2023. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!