Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Hogyan akadályozzák meg szülés közben, hogy széklet is távozzon a nagy erőlködés miatt? Aki nem régi szült, hogyan történt? Köszönöm a hasznos válaszokat!

2023. jan. 27. 13:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%
Vagy előtte beöntés vagy sehogy, ez ezzel jár.
2023. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
99%
Kapaszkodj meg: sehogyan.
2023. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Beöntés, jobb helyeken kúp. De szülés előtt gyakran természetesen is hasmenésed van, mert a szervezeted tudja, hogy minden milliméter helyre szükség lesz ahhoz, hogy kibújjon a baba.

Ha esetleg nem kapsz semmit, ami szerintem ritka, vagy mégis "baleset" lesz, akkor sincs semmi, láttak már ilyet ezerszer. Amikor már szülsz, ez lesz az utolsó gondolatod. :)

2023. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
#3. Tudtommal épp hogy 'jobb helyeken' már semmi ilyet nem adnak.
2023. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy, senkit nem érdekel, ha odakakilsz, letörlik és kész. Jobb helyeken nem kínoznak már beöntéssel..
2023. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Ilyenkor mindenhonnan jön minden, kis- és nagydolog egyaránt. Valaki sugárban hány is pluszban.
2023. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

#4 Azt hallottam, hogy az az ajánlás, de sajnos ilyenről még ismerősöktől sem hallottam, hogy tényleg békén hagyják a kismamát. De valahol biztos van ilyen.

A védőnénit meg tudod kérdezni, hogy a te körzetes kórházadban mi a protokoll, akkor legalább fel tudsz készülni, bármi is az.

Én SOTE1-en szültem, ott beöntés volt.

2023. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

4#

Pontosan, jobb helyeken nem tesznek ellene semmit.


Viszont ha tesznek, az sem garancia. Nem kell apróságokkal foglalkozni, kérdező. Szülőszobán a "ciki" szót el kell felejteni, ott olyan nincs.

2023. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Jobb helyeken kúpot adnak és akkor nincs felesleges fertőzésveszély pluszba a kaki miatt
2023. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Én is kúpot kaptam, de olyan fájásaim voltak már, hogy kb 2 perc után a kúp jött ki csak. Fogalmam sincs, jött-e valami szülés közben, de nem is érdekelt közben, a túlélésre mentem.
2023. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!