Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikrekkel hogy indult a szülés...

Ikrekkel hogy indult a szülés ? Most vagyok a 35. Héten elvileg a 38-39 héten lesz a program császár , nalatok elindult előbb ? Hogy indult.?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Baratnomnek 3as ikrek, a legfolso ekent el a vize. Roham csaszar majd azonnal plasztika 😁


Nalam sima ikrek normal termeszetes szules, nem volt csaszar. Beindultak a fajasok majd elment az egyik vize. Felorara a masiknak is. 20 perc kulonbseggel szulettek. Dulaval ferjjel szultem

2023. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt a baratnomnak 34 heten volt, nekem a 37ik heten.
2023. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egypetéjű ikreket szültem decemberben, protokoll szerint ennél a típusnál a betöltött 36 hét a maximum, ameddig engedik őket maradni. Bár ezt nem minden kórházban csinálják így, nálunk igen.

Ezért 36+1-re időzítették a császárt, eszük ágában sem volt még kijönni, szerintem legalább 38 hétig maradtak volna.

Van egy ikres fb csoport, ott nagyon sok olyan poszt van, hogy 34 hét környékén elindulnak maguktól, úgyhogy már az is nagyon jó, hogy 35 hetesen még semmi jele ennek. Most már valószínűleg semmi bajuk nem lenne, akármikor is születnének.

2023. febr. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!