Mi ez a daganat ?

Figyelt kérdés
Császármetszés után két héttel a méhem baloldalán nagyobb daganatot érzek a hasamban. Mi lehet ez?
2023. febr. 5. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Várj mindjárt oda hoppanálok és előveszem a röntgen szemüvegem...esetleg orvos???
2023. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet letapadás, gyulladás, tályog... Vagy csak megerőltetted.
2023. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Lehet, hogy csak a méhedet érzed. Menj el orvoshoz, majd az megmondja, hogy egyáltalán van-e ott valami.
2023. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel éreztem és orvoshoz 7. Re van idopontom . Gondoltam hátha megtudom valamit meg azelőtt ..
2023. febr. 5. 19:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy tudnál meg addig bármit is? Itt max tippeket kaphatsz, mi lehet, de azzal semmire nem mész. Az orvos nem Legyen Ön is milliomos!-t játszik, hogy majd a GYIK-en kapott lehetőségek közül jelöli meg a helyes választ 7-én.
2023. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mazipa ***** válasza:

Szerintem meg siman lehet a mehed is, de ilyen koran meg nem aggodnek,foleg,ha a Doki megvizsgal.

Nekem a masodik csaszar utan ugy nyolc hettel vettem eszre,hogy, mintha egy daganat turemkedne ki a hasambol, a koldokomtol barla,de lejjebb. Megvizsgaltak,uh is neztek,negative volt. Ket het mulva nagyobb lett,visszamentem.

Kiderult,hogy hasfali servem van. Csak mutettel orvosolhato,idopo tra varok. Panaszt nem okoz,viszont rosszul nez ki.

Onnan tudni,hogy serv,hogy ha hanyatt fekszel,akkor eltunik,nem latszik a sudor.

Remelem,csak meg idore van szukseges,es Minden rendben van! Es a Doki is megnyugtatott. Jobbulast kivanok!

2023. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6/ ha hanyatt fekszek nekem sem látszik semmi ha állok és odateszem a kezem akkor érzem elég nagy.
2023. febr. 8. 08:34
 8/11 Mazipa ***** válasza:
Hatos vagyok. Nekem szemmel is latszik,hogy ott van valami kituremkedes. Hat meg serv is lehet. De azert a Doki tobbet tud majd. Nekem ket hettel a csaszar utan meg "logott" a mehem, vagy mi,meg nem huzodott vissza rendesen.
2023. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta alvadt ver. Majd idővel felszívódik .
2023. febr. 11. 16:47
 10/11 Mazipa ***** válasza:
8-as vagyok. De Jo,szuper! Akkor csak Ido kell neki! Orilok,hogy semmi komoly! Jo babazast,es vigyazz magatokra! ☺️
2023. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!