Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek szülés után kaparásra...

Akinek szülés után kaparásra volt szükség, elmondá, hogy milyen érzés?

Figyelt kérdés

Itt nem az altatásos verzióra gondolok.

Állítólag ha egy kis darab bent marad a méhlepény születése után (helyenként a biztonság kedvéért is) kaparást végeznek, ami nincs egy perc, de fáj.

Mégis mire számíthatok? Nagyon megijedtem ettől. :(


2023. febr. 7. 18:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#8! Az a legjobb szerintem, ha az ember nem tud róla. Remélem nem lesz rá szükség.


#10! Rosszul helyezkedik el a méhlepény azt mondta, és állítólag ilyen helyzetben ritkán jön ki egybe. "U" alakban jobb oldalt.

Bárcsak be kéne ilyen. :(

2023. febr. 7. 20:41
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Az én dokim alapból csinál, hogy ne legyen erős vérzés, semmit sem éreztem
2023. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12!

Én írtam hogy nekem kétszer volt altatásban, ettől függetlenül 5 hétig volt gyermekágyi vérzésem mindkét alkalommal és mindkétszer az első hetet pelenkával tudtam csak túlélni. Nálam nem csökkentette a vérzés mennyiségét.

2023. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12 vagyok nálam igen, volt gyermekágyi de sokkal kevesebb mint az első kettőnél
2023. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2x csinálták a szülés után, mert elsőre nem sikerült. Az elsőt észre sem vettem. Megszültem a babát majd a méhlepényt, arra még emlékszem hogy nézegették és tanakodtak, hogy talán hiányzik belőle, még egy picit feküdtem, majd arra emlékszem hogy 10-en állnak körbe, mert a bódítás után nem ébredtem fel. Azt nem tudom, hogy ott helyben csinálták e mert a férjemet kiküldték. A másodikat viszont a műtőbe csinálták, akkor már annyira véreztem, hogy úgy vittek el, hogy kiveszik a méhem. De szerencsére a második kaparás után elállt a vérzés
2023. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Uram atyám 😮

Remélem ilyen nem fog előfordulni, nagyon sajnálom :( de a lényeg, hogy nem lett baj.

Nekem azt mondták, hogy nem kapok semmit, mert kb 20 másodperc az egész.

2023. febr. 9. 11:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!