Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák, akik már...

Császáros anyukák, akik már nem szoptattok, mikortól fogtatok neki tornászni komolyabban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem szerencsére 8hónapos koráig szopizott a baba!addig szinte semmit se mozogtam,fel is ugrottak a kilók rendesen!akkortájt kezdtem el a fogyókúrát,tornát,stb...most 13hónapos a picur és már annyi vagyok,mint terhességem elött!

6héttel szülés után elkezhetsz tornázni ha akarsz,de csak mértékkel,mert elmehet vagy besavanyodhat a tejed az intenziv sporttól

én nem nagyon mertem mozogni,mert féltettem azt a kis tejcsit is amink volt!

2010. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

5 hónapos a kisfiam és egészségügyi okok miatt abba kell hagyjam a szoptatást,gyógyszeres kezelésen kell átessek amúgy is már csak éjjel és reggelre van egy kis tejcsi.Kb 2 hét múlva fognék neki mindennek:a kezelésnek, fogyókúrának és tornának, a műtét miatt kérdeztem...

Lenne egy másik kérdésem hozzád, neked milyen fogyókúra vállt be? Én 15 kg kellene megszabaduljak :(

2010. okt. 6. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:

sajnálom,h abba kell hagynod a szoptatást!engem mélyen érintett amikor elment a tejem,mert szerettem szopiztatni!szerencsémre a kicsaj kapott anyatejet 8hós koráig ugyh azért nem jártunk rosszul!

nekem a 90napos diéta vállt be,már nem egyszer csináltam és mindig sok ment le!most is 14kilótól szabadultam meg és nem eröltettem meg magam annyira!persze sokat is mozogtam mellette,járok heti 2szer tornázni és mellette volt,h itthon is tornáztam Dvd-re!azt már nem csinizem pedig nem volna rossz,de a heti 2-t azért csinálom meg persze rohangálok a kicsi után ami szintén jó mozgás:-D

2010. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi még annyit irnék,inkább kérdeznék,h nem lesz gond,h pont akkor fogyókúrázol amikor gyógyszeres kezelést fogsz kapni?nehogy kikészülj meg a gyomrod se biztos,h fogja díjjazni!sokáig fog tartani ez a kezelés?csak mert lehet,h jobb volna ha utána kezdenél el fogyózni,amikor erösebb vagy te is és a szervezeted is!nem leakarlak beszélni csak egy gondolat:-)
2010. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a torodest, jol esik... hat az immunrendszeremet kell felerositsem, sajnos terhesseg alatt annyira legyengult, hogy a cito eredmenyem P3 lett.A nogyogyasz mondta, hogy az immunrendszerem gyengult le es HPV virusom van,csak meg nem tudjuk melyik fajtaja...(jo vagy rossz indulatu)Minden esetre mielott barminek nekifognek megbeszelek mindent az orvossal
2010. okt. 7. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:

ó,te jó ég!nekem akkora szerencsém volt a várandóságommal,szülésemmel,a baba egészségével,stb...amig a pocakomban volt,eszembe se jutott,h bármi bajunk lehetne és lehet,h ezzel tettem jót..ki tudja

szerintem is az lesz a legjobb ha ezt a dokiddal beszéled meg,h ő mit mond erre a fogyókúrás dologra!mert ha az immunrendszered le van gyengülve és még rá is fogyókúrázol akkor totál ki van téve a szervezeted minden bacinak!

egy kalappal neked

2010. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!