Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos babamnak alvasi ido...

5 honapos babamnak alvasi ido volt de mikor letettem bogott v hisztizett, en probaltam turelmes lenni de aztan tapsoltam neki es kicsit hatarozottan beszeltem neki. nem art neki ha tapsoltam es komolyabban beszeltem ijen pici babaval?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fel sem fogta, mit akarsz ott a kezeddel, de azért ne ijesztgesd sűrűn szegénykét, vagy menj ki és hagyd magára hátha lecsillapszik vagy öleld át, nem kell kiképző parancsnokot játszani, ő még csak baba, ha rossz kedve van azt is intenzíven éli meg és hangot ad neki, te meg felnőtt vagy értsd meg, és légy türelmes hozzá.
2011. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, mire felébred, nem is fog emlékezni rá! Különben neked sosincs rossz napod? A babáknak is lehetnek ilyenek. Ártani nem ártottál, de ő még ebből nem fogott fel semmit, max. annyit, hogy te türelmetlen vagy... Inkább bújj hozzá kicsit, ha sír...
2011. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még nem volt álmos? A babák alvásigénye is változik ám... Mi van, ha nem pont ugyanakkor alszik mindennap? Pici csúszás bőven belefér még náluk is. Nincs ám bennük óra :)
2011. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Egy 5 honapos baba meg nem hisztizik!!!
2011. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Utolsónak!

Egy frászt nem! :D

2011. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Hogy egy 5 hónapos nem hisztizik? Dehogynem! :) Amikor valamelyik rokon hurcolássza egy jó ideig, aztán leteszi a szőnyegre, akkora patáliát lever, hogy ihajj! És nem fáj semmije, nem éhes, nem pisis, csak nem mozog a kis segge. :D
2011. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd meglatjatok mi az a hiszti, ha 2-3 eves lesz!
2011. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Abban igaza van, hogy az nem hiszti, hogy kisebb korban nem úgy hívjuk, a szakirodalom szerint nem akkor van a hiszti korszak, ezért helytelenül használjuk ezt a szót, de attól még a pici baba is véghez tudja vinni az akaratát, ha azt akarja hogy ölbe vegyék igen is óriási hisztit tud csapni.
2011. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!