Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kétszeri szülés vagy ikrek...

A kétszeri szülés vagy ikrek szülése viseli meg jobban az alakot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

ez hülye kérdés

ha odafigyel az ember a táplálkozásra,mozog,sétál eleget és nem zabál összevissza,akkor nem feltétlenül viseli meg az alakot egyik sem

2010. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ikrek. Ott hiába hízol keveset, annyira megnyúlik a hason a bőr, szétreped, hogy soha nem lesz a régi!
2010. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem a kétszeri szülés jobban megviseli mert ott ugye az idő is "belesegít" (öregszik a szervezet is)
2010. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyéne is válogatja. Az ikrek amúgy tényleg jobban megviselik a has bőrét.
2010. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéb függő. Ikres barátnőm pocakján egy darab csík nem maradt, nagyon csinos, mintha nem is szült volna. Nekem egy babám van, és csíkos maradtam. Ő kenegette a hasát szorgalmasan, azt mondja ezen múlt. Szerintem genetika..
2010. okt. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!