Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szekszárdon lehet epidurális...

Szekszárdon lehet epidurális érzéstelenítéssel szülni?

Figyelt kérdés
Nagyon nem bírom a fájdalmat, így ha nincs rá lehetőség ott akkor még most a terhesgondozás alatt szeretnék kórházat váltani.

2023. márc. 1. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Nincs ilyen,hogy kórházat váltasz A lakóhelyed szerint illetékes kórház köteles ellátni.Elláthatnak máshol is,ha van kapacitás,de ha nincs, akkor nem fognak.Orvost, szülésznőt se választhatsz már.Ügyeletesnél szülhetsz.
2023. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Válthatok kórházat, már érdeklődtem a témában más távolabbi kórházban szívesen ellátnak. Köszönöm hogy válaszoltál a kérdésemre.
2023. márc. 1. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha érdeklődtél,és fogadnak máshol akkor jó.De alapvetően az az igaz,amit írtam.Kérdésedre lehet,hogy nem is fognak válaszolni,mert még ahol lehet,ott se biztos,hogy neked fognak adni epidurált.Függ az állapototoktól,a szülés előrehaladtától,de még attól is,hogy lesz-e akkor éppen erre megfelelő szakember ott.Hiába lehet mondjuk kérni,ha nincs pl doki aki csinálja,vagy ha rohamszülésed lesz pl.Amúgy azért bátorkodtam írni,mert van aki még máig sincs tisztában azzal se,hogy nem tud adott dokinál szülni már,mert megszűnt a választasi lehetőség.De szívesen!
2023. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja,és a leg kézenfekvőbb,ha egyszerűen felhívod a kórhazat,és megkérdezed.Ha már másnak utána tudtál érdeklődni, akkor ezt csak sikerül megejteni.Az fix infó lesz,itt meg lehet,hogy nem kapsz biztos választ Ezt is szívesen!
2023. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Szekszárdon le kell beszélni előre aneszteziológussal, akkor lehet. Legalábbis amikor én bementem szülni és kérni szerettem volna, közölték, hogy nem kaphatok, mert nem lett előre megbeszélve aneszteziológussal.
2023. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na erről beszélek 5-ös,hogy itt hiába fogja valaki azt írni hogy lehet,ha nem úgy működik,vagy esetleg nem lesz altatóorvos.Mert ehez az kell.
2023. márc. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen igaz, mert ahol a másik babámat szülöm, mindenképpen kérhetsz epidurálist. Nyilván akkor, amikor megfelelő a méhszáj stb. De nem mondanak olyat senkinek, hogy nincsen, mert nem fogadtál aneszteziológust.
2023. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kórház,telefon.Nem egyformán működik semmi.
2023. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!