Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nőgyógyászomnak alkalmanként...

A nőgyógyászomnak alkalmanként 7000 Ft-ot fizetek, a CTG pedig alkalmanként 3000 Ft lesz. Kell a szülésért külön fizetnem?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy eddig azt hittem, hogy a szülés "ára" benne foglaltatik az alkalmanként kifizetett díjban. Sajnos magánéletbeli, és ebből kifolyólag anyagi problémáim támadtak, és nem számoltam ezzel az újabb kiadással. Nem merem a dokit megkérdezni, hogy mennyi a szülés "ára", mert félek, hogy elhangzik egy konkrét összeg. Mit lehet ilyenkor tenni? Mi a szokás? Egyébként a dokival elégedett vagyok, megsérteni semmiképpen sem szeretném.
2008. jan. 5. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen kell.orvosa válogatja mennyit.kérdezd meg tőle mennyit kell nála fizetni,de átlagba 40.000 és 120.000 körül van,de mondom minden orvos más.
2008. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nem írod mennyi idös terhes vagy,de ha az anyagiak innentöl nem engedik,próbálj egy átlag dokihoz "átvándorolni".A maán rendele´seken,fogadott orvosoknak konkrét áraik vannak.Ha alkalmanként 7000Ft-t fizetsz,a szüle´se´rt számíthatsz kb.80000Ft-ra.
2008. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól sejtem magándokihoz jársz.Ha ekkora az anyagi baj,akkor menj át a körzetes kórházba,és a dokival meg közöld,h anyagi gondjaid támadtak.

Eneg m is alkalmanként 7ezerért vállalt volna és így a szülés még plusz 70.

2008. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy ami a havi vizsgálat ára azt kell beszorozni a 9 hónapal.Nekem a fogadot orvosom azt mondta,hogy amennyit gondolok mi akkor adtunk neki 50000- ft ennek 3éve.
2008. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 3000 ft.-ot fizetek a dokinak monden alkalommalaz uh. pedig 5000 ft.,de amikor kérdeztem,hogy a szülésért nála mennyit kell fizetni,nem mondott összeget.Azt mondta,hogy ezt rábízza a kismamamára.Lehet,hogy a te orvosodnál is így van,meg kell kérdezni!
2008. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 5000-et fizettem minden alkalommal, és a azt mondták, hogy ennek az összegnek a tízszeresét illik adni a dokinak, úgyhogy mi 50.000-et adtunk!
2008. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!