Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magyar terhes nők miért nem...

Magyar terhes nők miért nem repülnek Bolíviába szülni, amikor ott MESSZE a legolcsóbb a szülés és természetesen ius soli elv alapján bolíviai állampolgár lehet a gyerek?

Figyelt kérdés

És ez még nem minden!

Korlátlan tartózkodási engedély Peru és Ecuador területén is!


[link]



2023. márc. 21. 19:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Azta, hát ha én ezt ezelőtt tudtam volna. KÖSZI
2023. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Te normális vagy?
2023. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

Kapaszkodj meg.


Magyarországon szültem. 2x. 1ft-omba nem került...

2023. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Ingyen lehet szülni Magyarországon. Nem is értem, ezért minek kellene külföldre menni. Ki a fene akarja, hogy bolíviai állampolgárságú legyen a gyereke? Mégis mi értelme lenne? Ez a kérdés számomra abszurd.
2023. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az a hír ihlette a kérdést hogy a terhes orosz nők Argentínába mennek szülni a háború kezdete óta, hogy jobb útlevelük legyen.

Itt teljesen más a helyzet, ezért nem csinálja senki.

2023. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
Ismered a riportot amit ezzel a szalagcímmel leadtak a tv-ben, hogy “Accidente fatal en Flores, mueren dos personas y un boliviano” - Halálos baleset Floresben, meghalt két ember és egy bolíviai 😂 A bolíviaiak még Dél-Amerikán belül sem állnak fényesen, a környező országok tele vannak bolíviábóp átvándorolt zöldségesekkel. Rokoni szál miatt gyakran utazom Dél-Amerikába de eszembe nem jutna Bolíviában szülni. Peru meg Ecuador meg még annyira sem vonz ott élés szempontból.
2023. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bolivia egy sz@r elmaradott koszos orszag. miert akarna valaki ott szulni abban a mocsokban ahol oriasi a csecsemo es az anyak halalozasi aranya is. egyebkent meg vegkepp nem dicsoseg annak az orszagnak a polgarava lenni.
2023. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Inkább akkor Uruguay.
2023. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
az se jobb semmivel. ezek mind koszos lemaradott es nem biztonsagos orszagok.
2023. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19: Voltál már Uruguayban? Gondolom nem, én viszont igen és minden csak az nem amit mondasz, a kedvenc országom ezen a bolygón mióta jártam ott, bármikor kérdés nélkül odaköltöznék, ugyanis se nem koszos, se nem lemaradott se nem veszélyes…
2023. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!