Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárból fel lehet épülni...

Császárból fel lehet épülni úgy 6 hét után, hogy vissza tudjak menni dolgozni?

Figyelt kérdés

A férjem lesz itthon vele, mivel javarészt az én keresetemből élünk.


A munka nagyrészt ülő számítógép előtt és néha kell mászkálni. Napi 4 óra vagy délelő vagy délután.



2023. márc. 25. 00:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
De ő nem a pénzről érdeklődött, hanem hogy felépül-e hat hét alatt annyira, hogy vissza tudjon menni dolgozni.
2023. márc. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
37%

20, ha az ő jövedelméből élnek, ami nem sok, akkor pláne baromság, amit csinál. A csedje több, mint a bére volt. A férje pénze kiesik. Mégis miért érheti meg?


Vagy egy ótvar kamu, csak hergelni akarja a népet, hogy hat hét után visszamegy, de fogalma nincs az ellátásokról.


Ha meg ő nem lenne jogosult csedre, csak gyesre, akkor meg baszki, ne vállaljon gyereket.

2023. márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hónapig nem voltam túl jól. Nem volt semmi komplikáció de nagyon lassan gyógyultam. Nem tudni nálad hogy lesz, csak ott fog kiderülni.

Viszont itthon jobban megéri a CSED ha nincs semmi különleges körülmény. De a kérdésből ez nem derül ki.

2023. márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
70%
Minden lében kanál magyarok megmutatkoztak :D
2023. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Csakhogy ez a saját cegem és én vagyok kb. az agy, helyettest meg nem találok...És a fizum a férjemének alsó hangon az 5xöse, ezért nekem kell visszamenni.


Köszönöm a válaszokat!

2023. márc. 25. 10:59
 26/28 A kérdező kommentje:
Egyebkent jól keresek, millió felett de a munkám is sok és a felelősségem is elég nagy.
2023. márc. 25. 11:04
 27/28 anonim ***** válasza:
45%

Ha viszont a saját céged akkor meg pláne nem értem...akkor elvileg ott te vagy a főnök. De ez legyen a te dolgod.

Én is családi vállalkozásban dolgozok és cégvezető vagyok mellette, mégis itthonról mindent el tudtam végezni és elég volt havi 1-2 nap bent lennem, de akkor is csak pár órára.

A felelősséged pedig a szülés után át fog értékelődnk hiszen elvileg a kisbabáért tartozol majd a legnagyobb felelősséggel.

De hogy már a kérdésedre is válaszoljak, ha feltetted: igen fel lehet épülni 6 hét alatt, arra a fájdalom és a vérzés is valószínűleg el fog múlni.

2023. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
45%
Nekem egy baratnom akkor meg sebtisztitasra szaladgalt, folyt a genny belole, bar neki nagy hajas hasa volt (bocs) de ez koztudottan nehezen gyogyul.
2023. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!