Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros kismamatársaim nem...

Császáros kismamatársaim nem féltek a trombózis veszély miatt?

Figyelt kérdés

Én kaptam a kórházban 3 napig szurit, de utána azt mondta minden orvos,hogy nem kell.

Én nagyon félek.

1 hete csinálták.


2010. okt. 8. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem még egy hétig Aspirin Protectet kellett bevennem. Neked nem mondták? Bár van, ahol nem szokták.
2010. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem császárral született. Itt semmiféle szurit nem adtak utána. (kivéve az oxitocin injekciót, de azt minden kismama kapta)
2010. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam szuit egyik császár után sem és nem félek a trombózistól, eszembe sem jut.
2010. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül szurit adnak, lehet, valószínűleg az infúzióba tették bele, legtöbben észre sem veszik. műtét után mindenki kap alvadásgátlót, esetleg utána Aspirint. annak az esélye, hogy műtéttől valaki trombózist kap megfelelő megelőzéssel nagyon nagyon kicsi. ez a legutolsó dolgo, amitől félned kell. ráadásul a császár nem is nagy műtét, kicsi a szövetroncsolás. semmi bajod sem lesz.

eüs

2010. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Kb a mütét után egy hónappal kezdtem el gondolkodni azon, hogy a trombózis lehetősége is fennállt. Tehát én nem féltem. Szerintem nem kell rá gondolni, mert ott akkor beadnak neked mindent amire szükséged van valamilyen formában. Figyelnek ők rád szerintem. Nekem még fogadott orvosom sem volt és igy is minden rendben ment.
2010. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyit nem fekszel hogy trombózist kapnál! Gondolom otthon is kelsz mész, mozogsz! Azok kapnak trombózist, akik éjjel nappal fekszenek! Most már ki is viheted a babád sétálni!
2010. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!3 hónapja volt császárom és 6 hétig szúrtam magam Clexan injekcióval utána!ITT nálunk ezt mostmár mindenkinek adják!Mert meghalt 2 kismama,és volt több tüdőembólia!(debreceni Klinika)
2010. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szintén debreceni Klinika, szintén Clexan kúra, de nekem összesen 5 hétig.
2010. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Budapest Péterfyben nem adnak semmi szurit. Kaptam is trombózist :((( Két hét intenzívosztály, egy év szuri naponta kétszer és gumiharisnya. Pedig mûtét után 4 órával (spinálissal...) felállítottak és nem feküdtem egyfolytában. Elôtte sajnos nem mondta senki a trombózisveszélyt, hüvelyi szülésre készültem... Ragaszkodjatok a szurihoz!

(Úgy tudom, Clexane-nal nem lehet szoptatni, csak Fraxiparinnel.)

2011. ápr. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De lehet clexánnal is szoptatni...
2011. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!