Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet-e választani, hogy...

Lehet-e választani, hogy hogyan szeretne szülni az anyuka? Hüvelyi szülés, és császármetszés.

Figyelt kérdés

Ha igen, hol, és még a fogantatás előtt érdemes ezt lebeszélni, vagy rá ér a későbbiekben? Csak magánorvossal? Mennyibe kerül? Ezt hívják programozott császárnak is, vagy csak akkor nevezik így, amikor nem szülhet valamilyen okból hüvelyi úton?

Olyanok válaszát várom, akik ebbe tapasztaltak. Köszönöm az értelmes válaszokat.



2023. ápr. 13. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem,


de jó pénzért előfordul.

Magánkórházban találnak indokot akkor is, ha nincs.


( vicces, hogy én pont az ellenkezőjéért küzdök most nagyon)

2023. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Magánban igen, ott még orvost is választhatsz.
2023. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Kórház függő is. Én olyan helyen szültem, ahol leginkább a hüvelyi szülést támogatják. Viszont ismerek olyan kórházat is, ami inkább császár párti és még sokszor még indokolatlanul is azt alkalmazzák.
2023. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Szia

Magánkórházba választhatsz mivel ott megfizeted.

De vannak kiskapuk államiba is elvileg.

A programozott császár az,hogy pl nekem sajna csak az lehet és kapok egyidőpontot amikorra brmegyek a kórházba pl kedd 6óra és akkor műtenek.

Azért programizott mert előre tudod .Nyilván akkor beszéled le amikor mész terheagondozásra a magánorvosodhoz.

2023. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm magánban szült, választott orvosnál. Az orvos azt mondta, hogy szülhet hüvelyi úton, de ő császárt szeretett volna. Az lett. Fordítva viszont nem biztos, hogy ment volna. Az egyik barátnőm szintén magánban, választott orvosnál szült, előre megbeszélték, hogy hüvelyit szeretne, de végül az orvos inkább császározott, mert megijedt a baba becsült méreteitől.
2023. ápr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!