Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan akinek volt...

Van itt olyan akinek volt része természetes szülésben és császármetszéses szülésben is, és a császárt választaná inkább?

Figyelt kérdés

Elôre is köszönöm a válaszokat!

Leírnád azt is, hogy miért?



2018. febr. 9. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
úgy kérdezd, hogy programozott cs.m., mert nem mindegy
2018. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Az első természetesen született. A másodiknál indítottak, és 6 óra vajúdás után sürgősségi császár lett.

A harmadik terhességem 2 éven belül jött, és a doki megkérdezte, akarom-e megszülni. Mondtam, hogy nem ragaszkodom hozzá. Kiírt programcsászárra.

A természetes szüléstől aranyerem lett, ami hetekig fájt. A császár után meg a hegem fájt ugyanennyi ideig. Szóval megspóroltam a vajúdást.

Egy miatt bánom kicsit, harmadjára az addig lapos hasamból kötényhas lett, ezt talán elkerülhettem volna egy újabb hüvelyi szüléssel. de akkor meg lehetett volna valami más bajom.

Összességében jó volt ez így.

2018. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
85%
Az elsőm sima hüvelyi volt,a 2.farfekvés miatt programozott lett volna.De a babám nagyon sietett,beindult a szülés a vége altatásos császár lett.Nálam a vajúdás megvolt mindkettőnél...Én vmiért rettegek a császártól...ezért is kérdéses a folytatás😉
2018. febr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Sogornom egyszer mondta h ő örül h a második csaszár lett ,nagyon megviselte az első szülése
2018. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem attól is függ ez, hogy a hüvelyi szülése normálisan zajlott-e le. Ha komplikáció, elhúzódó szülése volt, akkor lehet, hogy inkább a császárt választja, de egyébként nem hiszem. Utána a császár nagyon rossz a seb miatt, van ismerősöm, aki mindkettőt átélte, és még úgy is a sima szülést választotta volna, hogy az első vákuummal született!
2018. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!