Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ha nem tér vissza...

Szülés után ha nem tér vissza a libidó azzal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Szülés után mennyivel? Sok embernek csak a szoptatás befejeztével, mert akkor csökken le a prolaktin szint.
2023. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Én azt vettem észre, hogy minden menzesz után egyre jobb lett, bár sajnos mire rendesen tudtunk is élni vele bele telt 9 hónapba szülés után, mert nekem a gátsebem olyan sokáig gyógyult és fájt... (bár nekem nagyon nagyot is kellett vágni és belül meg repedtem)

És igen, ahogy előttem írják, ha szoptatsz, akkor előfordul, hogy majd csak akkor lesz újra az igazi, ha már nem kell.

2023. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még nem tartok ott majd csak most szülök

Csak érdekel mert nem emlekszem az első gyermekemnel hogy volt..

2023. ápr. 14. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát ez nagyon változó. Van aki a 6 hetes kontrollt alig bírja kivárni meg van aki valóban szoptatás befejezése után. Igazából ha emlékeznél se lenne mérvadó, ez ugyanúgy más, mint a mostani terhességed.
2023. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapig még a gondolatától is irtóztam. Máig sem ertem hogy lehet valakinek a gyerekei közt mindössze 11, netan 10 hónap különbség
2023. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 6 hós, igazából kedvem lenne, de muszáj sikosítót használnunk, mert egyszerűen nem működik… remélem a szoptatás befejezésével ez is visszaáll.
2023. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!