Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szülés után az első...

Anyukák, szülés után az első hónapokban nektek is csökkent a libidótok? Hogy sikerült "újra a régi" lenni? Aggódom.

Figyelt kérdés

Természetes szülésem volt, gyors regenerálódással - csak a katéterezés gyógyulása volt lassú. Amikor engedélyt kaptam az orvostól a házas életre, egyből "próbálkoztunk". Nem volt gond, de végig aggódtam, hogy vajon minden oké lesz-e, fáj? Nem fáj? Mit érzek? Azóta a kimerültség, feladatok, párom késői hazaérése miatt (kereskedelemben dolgozik) egyre ritkábban foglalkoztunk egymással. Ő közeledne felém, de nekem olyankor sose ez jár a fejemben, nem tudja meghozni a kedvem, teljesen más dolgokkal foglalkozok. Csak nálam van ez így?

Párom szóvá tette már és teljesen értem őt.. Próbáljuk kezelni, de nem sikerül..

Aki ugyanezt felismerte, mivel tudta újra teljessé tenni a házaséletét?



2017. ápr. 21. 16:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha infó lehet, 4 hónapja szültem.
2017. ápr. 21. 16:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Idővel jobb lesz, bár az elején nekem is erőltetnem kellett, hogy arra koncentráljak. Sual én pont a tréningezést javaslom. ;-)
2017. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Mondjuk nekem nagyon fájt is, másfél év után múlt csak el. Most 20 hónsp telt el, most már minden ok de libidóm nem sok van. Még szoptatok es most hagytam abba a gyógyszert, remélem jobb lesz.
2017. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 6-7 hónapos volt a kisfiam, mire megjött a kedvem. Azóta nincs gond. :)
2017. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg szoptatsz, addig természetes, h nincs hozzá kedved. Nekem a szopi befejezése után álltak helyre a dolgok, ez majdnem 1 év múlt. Addig nagyjából csak én kényeztettem.
2017. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is így vagyok ezzel a dologgal. Én is 4 hónapja szültem,és egyszerűen nem kívánom abszolút a szexet. Nem is vágyom rá.
2017. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Én császárral szültem, de kizárólag szoptattam, az is rontja a libidót. Olyan 11 hónapos volt a lányom, mikor már csak reggel, este meg éjjel cicizett, ez már elég kevés volt ahhoz, hogy elférjen mellette a szexuális vágy is :) mondjuk nekem a férjem nem volt türelmetlen, beszéltünk róla, őszintén elmondtam, mit érzek, mi zajlil ilyenkor egy nőben, és megértette. Néha közeledett, akkor nem utasítottam el, de nem erőltette naponta.
2017. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elso honapokban a faradtsag miatt nem volt kedvem hozza egyaltalan. De mint kesobb rajottem, amig szoptattam, hiaba probalkoztunk, en valahogy nem nem elveztem a dolgot es nem is vagytam ra igazan. 10 honapig szoptattam. Lehet hormonok is csinaltak.

Majd egyre jobb es konnyebb lett. Mara pedig meg jobb a hazaseletunk mint gyerek elott.

Ne adjatok fel es sok turelem.

2017. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem gondoltam volna, hogy ennyire valós a "probléma", hogy szinte általános ez az állapot ilyenkor.

De örülök, hogy vannak megerősítések, hogy jobb lesz, jobb lehet.

Kitartás és türelem... :)

Köszönöm!


Ha esetleg még valaki nézi a kérdést: a hormon és minden más helyreállás előtt volt bármilyen próbálkozás, amivel igyekeztétek ezt idézőjelben "megoldani"?

Olvastam olyanokat, hogy bizonyos ételek, illatok, sport, bármi meg tudja hozni a kedvet. Valaki próbált hasonlókat ami bevált?

2017. ápr. 24. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!