Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor bent lennék a...

Szüléskor bent lennék a feleségemmel, de vajon bírni fogom?

Figyelt kérdés
Mennyire kell mentálisan erősnek lenni? Szóval rengeteg durva horror filmet láttam, amik közbe nassoltam is. A vérrel a legkevésbé sincs bajom a menstruációs 1-2napjába nem szexeltünk, de a többibe igen. Azért volt még rendesen cucc és olyankor rendszeresen eléggé véres lettem és ezen sokat kacagtunk. Valamint most elkezdtem videókat nézni szülésekről. Hagyományosat és császárt is. Amikor kiemelték a babát rendesen mosolyogtam.

2023. máj. 2. 23:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Jajj!

A szülés nem horror.

Nem fürdik vérben a szülő anya császárnál sem.

Lelki, érzelmi csoda a gyereked születése.

2023. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát tudom pont ezért akarok bent lenni, nem horror. De vér azért van. 😃
2023. máj. 2. 23:57
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el, legkevésbé a vér fog érdekelni, amúgy is a feleséged fejénél leszel, neki kell majd támaszt nyújtani, aztán gyönyörködni a piciben együtt.
2023. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Nàlam nem volt sok vèr, nem sèrültem meg. Vajùdàs közben pàrom felvàltva adogatta a gàzt ès a vizet, az nagy segìtsèg volt. Kitolàskor a ctg tappancsait tartotta a helyèn, mert nègykàzlàb voltam, ès a gumipànt nem tartotta volna meg rendesen. Azt is vègignèzte, ami a gyerek előtt kijött belőlem, premier plànban :D Nem viselte meg.

Hasznos volt, hogy velem volt, ès mìg mosakidni mentem, addig ő fogta a picit.

2023. máj. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örültem volna, ha a párom bent tud lenni, de sajnos nem tudott volna.

Én személy szerint durvábbra számítottam. Igaz nem láttam kívülről a dolgokat, de ha tegyük fel nem is bírod a vért tudsz más felé nézni. De ahogy leírod te pont az vagy aki bírja.

2023. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%

Vér van, büdös van, a nő bepisil/bekakil.

Nem véletlen, hogy sok pasi az életben nem tud többet ránézni a nőre. Persze van, akinek nem gond - de hogy ki melyik kategória, az akkor fog kiderülni. Biztos érdemes kockáztatni?

2023. máj. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Mi sosem szeretkezünk véresen, nagyon undinak tart minden ilyen dolgot, a szulesrol néztünk videót, kétségbeejtő volt számára. Ennek ellenére letudott velem 16 óra vajúdás és egy sürgősségi császárt. Hidd el, neked is menni fog. A szeretet mindent legyőz.
2023. máj. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem minden férfi részéről az a minimum, hogy bent van a szülésen. Nem kell odanézni, miközben vajúdik meg nyomja ki a gyereket, ha nem bírod. Császárnál a mi kórházunkban nem lehetett a gyerek apja, tehát azt nem látta ahogy kiemelik belőlem de ez nem is baj, na arra én se mennék be, minek... amíg engem varrtak na akkor volt bent de nem veled a babával volt. Engem nem is látott.
2023. máj. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokat gondolkoztunk az első babánál hogy bent legyen e. Végül bent volt velem a szüléskor és a mai napig nem bánta meg. Természetes úton szültem és a férjem végig a fejem mellett ült. Szóval nem látott egyáltalán semmit hogy alul mi történik, de sokat segített a jelenléte. Azt mondta hogy neki azt látni hogy megszülöm a kislányunkat hihetetlen volt és hogy mennyire becsüli hogy végig csináltam. Nagyon büszke volt rám és arra hogy a szülés után míg engem varrtak ő ment a babával és vele volt végig míg várták hogy vissza jöhessenek hozzám. Most várjuk a másodikat és egyértelműen kijelentette hogy ott akar lenni.
2023. máj. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Két szülésemből kettőnél ott volt a férjem, én kifejezetten kértem, hogy csak a fejemnél legyen, nehogy traumatizálja, ahogy félig kilóg belőlem egy gyerek, de hát csak kíváncsi volt a szentem, mindent látott :D

A szülés nem horror, alap esetben nem jár vérfürdővel, az intenzív vérzés nem szüléskor, hanem utána következik, amikor a placenta is leválik (császárnál nem tudom, ez természetes szülés közben viszont tuti így van), azt meg bár még a szülőszobán várjátok meg, addigra tökmindegy, mert úgyis a babát figyeli. Viszont nem is emiatt rossz nézni sokaknak, hanem mert ott van egy általa szeretett személy, akinek a legjobbat akarja, és ott szenved, látványosan, sokszor elég durván (hánynak, elájulnak - nyilván nem mindenki, de elég sokan), mert hát na, a szülés fáj, és ő nem igazán tud enyhíteni a fájdalmon, max hoz hideg borogatást, esetleg masszírozza a derekát a nőnek, ha az éppen jól esik neki, de így ennyi, kb a kezét foghatja és nézheti, ahogy szenved.

2023. máj. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!