Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes kismama vagyok....

36 hetes kismama vagyok. Egész terhességem alatt küzdöttem az aranyérrel de sajnos nem mulik hiába kezelem. Igy biztos hogy gyulladt aranyérrel fogok szülni. Valaki esetleg volt ilyen helyzetben? Reméllem kifogom birni vele a szülést.

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, pedig végig intimtornáztam, de ahogy nőtt a hasam, úgy lett egyre rosszabb. Féltem a szüléstől emiatt is, de szerencsére nem volt semmi gond. A dokim magyarázta, meg a gyógytornásszal is gyakoroltuk a helyes technikát. Először nem is jól nyomtam, de aztán segített a doki és pikk-pakk ment a dolog, gyors kitolásom volt, kb 10 perc és szülés után szépen visszahúzódott az aranyerem, el sem akartam.hinni.
2016. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem a háziorvosom proktológushoz küldött. Te csak otthon kezelted az aranyered gyógyszertári dolgokkal? vagy hogy volt?
2016. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség előtt is megvolt, terhesség alatt kijött-visszahúzódott-kijött-visszahúzódott (hemoroid), de nem volt olyan vészes, de utána..

Nem ijesztgetni akarlak vele, csak leírom.

Szülés alatt nem fájt (pontosabban alul minden fájt, de konkrétan nem az aranyér), szülés után szembesültem csak vele, hogy egy fél karfiolnyit "kitoltam". Kb. két hónap volt, mire visszahúzódott annyira, mint amilyen szülés előtt volt. Addig ülni nem nagyon tudtam (plusz ugye a gátseb is ott volt).

2016. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen gyógyszertárba vettem reparont kenöcsöt azt használom.
2016. jan. 10. 11:59
 5/5 Viko Barstarzz válasza:
a legjobb amit otthon tehetsz, az az ülőfürdő. Nagyon meleg de nem forró vízben. Kettő kanál timsó. Fél óra. Ha hűl a víz tehetsz hozzá még meleg vizet. Kettő hétig így. Utána ha van időd lehetőleg minden nap 15-20 perc fürdő Fél évig. Soha többé nem jön vissza. NEkem az első használat után érezhetően jobb volt. A gyógyszertári szír szarok semmit sem értek. Ezt két idős bácsitól hallottam. Az egyik már kórházban volt, csak kerekesszékkel tudott közlekedni az aranyér végett. A másik csak évekig szenvedett tőle. Mind a ketten tünetmentesek, egyikük pedig még dolgozik is mellette mezőgazdasági munkát. Próbáld ki. Remélem segít. Timsó szádba ne menjen! Erre ügyelj.
2016. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!