Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap megyek a 6hetes kontrol...

Holnap megyek a 6hetes kontrollra. (8hete szültem császárral) vajon le merjem borotválni magam, vagy vigyázzak a hegre és inkább még ne?

Figyelt kérdés
Én nagyonn nem szeretem ha szőrös odalent. Mindig is oda figyeltem erre, de most még nem mertem leborotválni. Ti már ilyenkor mertétek?
2023. máj. 3. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Hegen ? Az fentebb van !
2023. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A heg fölött is szőrös kicsit
2023. máj. 3. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Császáros 6 hetes kontrollra legyanzázva mentem.

Ne viccelj már!

2023. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gátsebem volt, de leborotváltam, pedig az intim terület.
2023. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is van szőr még a hegnél mit kell ezen csodálkozni...

Én is alig mertem de végül trimmelővel sikerült (philips one blade féle testszőrnyíró). Borotva még túl intenzív lett volna. De így jó volt mert én sem szerettem volna szőrösen menni.

2023. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha akarod lehet. Ha viszont nem a kutyát nem fogja érdekelni, pláne a nőgyógyászt, hogy szőrös vagy, vagy sem. Tégy úgy, ahogy neked jól esik.
2023. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak géppel letrimmeltem. A dokit nem izgatta.
2023. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 7-8 héttel császár után jutottam el a "6 hetes" kontrollra, és előtte leborotváltam, addig én sem mertem, de már addigra nagyon zavart
2023. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek végül megcsináltam 😄 a heg körül óvatosan de ottis
2023. máj. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!