Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Műtéti hegre melyik a jobb...

Műtéti hegre melyik a jobb ? Betadine Oldat vagy Betadine Kenőcs ??? Nyaki gerinc műtét utáni 6-7cm-es vágásról van szó . Varrták. Varrat szedés után vagyok de varas nem szép és ha lehet egy darabig még nem nézegetném amíg javul . Melyik jobb ?

Figyelt kérdés

#Műtét utáni heg kezelés #Betadine oldat vagy kenőcs
2023. febr. 20. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oldatot használnék.
2023. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Betadine Oldat
2023. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mepore tapaszhoz hasonlóan jót tudsz ajánlani ?

Mert a seb 6,5cm de a Mepore tapaszok :

9x10cm : szél 4,5hossz 6cm belül ..

A nagyobb viszont nagyon nagy : az meg 9x15cm - 4 cm-el hosszabb és nyakon nem tudom vele át ragasztani.


A kettő között Mepore -ban meg nincs másik méret :/

2023. febr. 21. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a tapaszokat nem lehet méretre vágni?
2023. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem mert akkor a lezáró részét le kellene vágni , plusz a toldozás- foltozással nem bírná ki 1-2 napnál tovább . Én nem vagyok kórházi alkalmazott aki ezt precízen megtudná csinálni .


Meg ezeket a tapaszokat a lezárhatósága miatt sztem nem vágják

2023. febr. 21. 17:35
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos letisztítottam vizes vattapamaccsal a bőrt körülötte reggel , azóta tiszta piros is a bőröm.

Ha a kipirosodott irritált bőrre betadinet kenek a tapasz ragasztása előtt azzal javulhat ? Mivel ragasztani kell a sebet nem nagyon kenhetek alá semmit mert akkor elválik a tapasz is . Ötlet ?

2023. febr. 21. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!