Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok Dr....

Mik a tapasztalatok Dr. Timmermann Gábor szülész-nőgyógyász doktorról?

Figyelt kérdés
Bpen dolgozik, van neki magánrendelője, de a Péterfy Sámdor utcai Kórházban is dolgozik.
2008. jan. 6. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm nála szült. Nagyon meg volt vele elégedve, aranyos, kedves rendes, megbízható szerinte. Azt hiszem én is őt választom. Hortobágyi Lilláról (szülésznő, aki vele dolgozik) is jót hallottam.
2008. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bátran merem ajánlani a Doktor urat! Én ugyan még nem szültem meg a babámat, de nála fogom (szeretném). Őt választottam orvosomnak és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon figyelmes és segítőkész. Mi úgy ismertük meg, hogy babaváró tanfolyamon tartott előadást, már ott nagyon szimpi volt és mivel pont orvos választás előtt voltunk, hát Őt választottuk. :)
2008. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én Dr.Timmermann Gábornál szültem meg legelső kisbabámat.

Nagyon meg voltam elégedve vele és Hortobágyi Lilla szülésznővel is.

Fiatalok, lelkesek és sok törődést, gondoskodást kaptunk tőlük.

Mire elérkezett a szülés ideje, egy nagyon jó kapcsolat alakult ki köztünk és ez sokat számított abban, hogy ott a kórházi ágyon biztonságban tudhassam magunkat.Tudtam, számíthatok rájuk.

Mindenkinek meleg szívvel ajánlom Őket. :)

2008. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én nagyon kedvelem, jó fej segítőkész.

Lilláról, is csak jót.

2008. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
tapasztalt orvos
2008. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!