Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leírnád a tapasztalataidat,...

Leírnád a tapasztalataidat, ha Fehérváron szültél? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem szültem Fehérváron, sőt az első babát Pesten fogom 2 heten belül megszülni, de azt hallottam, hogy szépek a fehérvári szülőszobák és kedvesek az ott dolgozók. Jól felszerelt a szülészet. Nem tudom, hogy már babát vársz és benne vagy az időben, vagy még csak most állsz orvosi választás előtt, de mindenesetre Dr. Vegera Attila szülész és nőgyógyász főorvost kifejezetten ajánlom. Annó én is nála születtem, húgom is (édesanyámnak egyikőnkkel sem volt könnyű. Velem a szülésnél, húgommal a terhesség alatt.) Nem túl beszédes, sokan mogorvának tartják, és monotonnak, de nagyon jó szakember!Nőgyógyászti magánrendelésre is hozzá jártam a Gyümölcs utca 2-be.


(Remélem nem írtam sok felesleges dolgot)


Kellemes babavárást! /37 hetes pocis/

2010. okt. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3hónapja szültem Fehérváron,és az elöző válaszolónak igaza van, a szülőszobák szépek kényelmesek,és jól felszereltek.
2010. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ.Igazából,engem azzal ijesztgetnek,hogy ott le se sz..ják az embert,és bunkó a személyzet...13 hetes vagyok most,és eléggé félek!

Kedves második!Neked volt orvosod?Ha igen ki?És ajánlanád-e meleg szívvel?

2010. okt. 11. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8 hónapja szültem Fehérváron, Dr. Blaskó Ervin Balázs volt az orvosom! Egy Isten, de tényleg. Nagyon figyelt ránk. A kórház szép, kényelmes, bár a kaja förtelmes. A személyzettel nekem nem volt bajom, mindenki nagyon aranyos és segítőkész volt.

Mire vagy még kiváncsi? Szívesen válaszolok!

2010. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem volt fogadott orvosom.De ajánlani Ifj. Orosz Andrást tudom(bár a keresztnevében nem vagyok biztos) és Ozsváth Zoltánt.Az első csak többször megvizsgált de nagyon kedves és figyelmes,a másodiknál pedig szültem,ő nagyon türelmes.:)
2010. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!

Dr Blaskó elérhetőségét meg tudnád adni nekem?

Mennyi nála egy vizsgálat a terhes tanácsadáson?

Szokott UH-ozni minden alkalommal?

Meddig lehetne legkésőbb hozzá jelentkezni,ha azt akarom,hogy vállalja el a szülésemet majd?

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2010. okt. 12. 09:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Bocsi az off-ért, hogy oldódott meg az orvos problémád? Én is hasonló "cipő"-ben járok. 24 hetesen nem tudom kihez kéne mennem... Írj privit ha ráérsz!
2012. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!