Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalt valaki szülés után...

Tapasztalt valaki szülés után hosszú ideig fájdalmat?

Figyelt kérdés
2,5 éve szültem, de még mindig kellemetlen a szex. Azóta volt hüvelygyulladásom, illetve egy rossz citológiám, ami miatt méhszájműtétem is volt, de a szövettanból kiderült, hogy nem is volt semmi gond, nem tudni miért lett pozitív a citológiám. Talán a hüvelygyulladás miatt. De már a műtét is több mint egy éve volt, azóta minden rendben, újra babát várok, szerencsére hamar összejött. Viszont szülés óta kellemetlen a szex. Fél évig egyáltalán nem is ment, annyira fájt, hogy bele sem tudunk kezdeni. Azóta már megy, de sokszor kellemetlen. Talán a hátsó hüvelyfalnál fáj, de nehéz így betájolnom. Egyébként rengeteg orvos látott már. Amikor a gyulladás volt azt mondták, attól lehet, de már rég kikezelték és nem múlt el. Nem tudják megmondani, hogy mitől van, elvileg minden rendben... Valakinek van ötlete, hogy mi lehet ez?

2023. jún. 3. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
igen
2023. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2023. jún. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sürgősségi császárom volt. Amikor elkezdtünk újra próbálkozni a szexszel,észrevettem,hogy erősen fáj a hüvelybemenetem jobb oldalt.

Voltam vele orvosnál természetesen. Ő a műtét előtti jódos hüvelyöblítésre fogta a dolgot.

De nem javult. Van,mikor jobb, van, mikor rosszabb.

A lányom 7 éves. Szerintem ez már örökre fájni fog.

2023. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Úgy látszik sem az igen, sem a nem válasz nem elfogadható a kérdezőnek.
2023. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!